reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Aga super ze tak milo weekend spedzony:)
Dorota teraz to ja sie zgadzamz osobami ktore mowily ze wpracy sie odpoczywa:)
u nas caly weekend pogoda do dupy, mloda ma jakis katar i kaszel wiec siedzialysmy wiekszosc czasuw domu.

dobra ja uciekam spac
dobranoc
 
reklama
Witajcie wtorkowo :-) OLKA masz racje .Ja juz pracowalam jak Oliwka miala 5 miesiecy .TrOCHO SOBIE POPRACOWALAM I TO JEST odpoczynek psychiczny.Czlowiek sie inaczej czuje jak odetchnie troszke od ukochanego dzieciaczka :-).Ja teraz siedze w domu bo oLIWKA jest chora i jak zaczniemy tak za poltorej roku brac hormon wzrostu to nie wroce do pracy.Chyba ze hormon zaczniemy brac pozniej to pod koniec nastepnego roku planuje szukac pracy :-) MOZI w Rybniku bylam w parku dla Dinozaurow.Myslalam ze to bedzie wieksze i jak dla mnie to 15 zl to troche przesadzone.No ale bylo fajnie i to najwazniejsze :-). jA DZIS NIC WYJATKOWEGO W PLANACH NIE MAM.mUSZE POSPRZATAC sorki za capsa.Poprasowac i spakowac sie bo jutro ja de do czestochowy do kolezanki :-). Dzis pisze pismo o alimenty i jutro rano ide je zaniesc i jutro ide sie podpisac do urzedu pracy no i po 13 jade do czestochowy :-). MILEGO DNIA.
 
Witam mamusie i tatusia :)

nie odnoszę się do waszych postów bo brak mi dziś czasu :( przepraszam ale przeczytałam co u Was :)

u nas weekend cudowny :) wieczorami podrinkowaliśmy :) szkoda tylko, że tak szybko minął :(

trzymajcie proszę kciuki idę jutro na rozmowę o pracę do dużej korporacji.. i mam wielkiego stresa :(
 
Witam i ja... ale jestem zmęczona po tym wyjeździe - w sumie nie było tak źle --- ale zawsze jak stamtąd wracam to jestem potwornie zmęczona.
 
witam i ja
Czechow dobrzeze nie bylo tak zle.
koltunek to ja trzymam kciuki za ciebie:) napisz jak bylo na rozmowie.

Dorota ja nie moglam pracowac poki mala nie poszla do przedszkola.
a przy okazji sie pochwale ze Oliwia dostala sie na kolejny rok i teraz jestem juz spokojna i szczesliwa:))
 
Moja też się dostała do przedszkola na przyszły rok. Dobrze bo bardzo lubi tam chodzić.

Mam mały problem.

Mała w zeszłym tygodniu miała małą wpadkę w przedszkolu. Nie wiedziałam o co chodzi bo sama miała mi powiedzieć - powiedziała że niechcący nadepnęła panią przedszkolankę - spytałam czy to wszystko i czy przeprosiła - powiedziała że tak i zapomnieliśmy o wszystkim - dzisiaj dowiedziałam się że nie dość że nadepnęła specjalnie to jeszcze opluła i wrzeszczała na babkę. No i tak nie będę jej teraz karać za coś co zrobiła w zeszłym tygodniu bo nawet już o tym nie pamięta ale muszę coś z tym zrobić i się waham
 
Witam mamusie i tatusia :)

nie odnoszę się do waszych postów bo brak mi dziś czasu :( przepraszam ale przeczytałam co u Was :)

u nas weekend cudowny :) wieczorami podrinkowaliśmy :) szkoda tylko, że tak szybko minął :(

trzymajcie proszę kciuki idę jutro na rozmowę o pracę do dużej korporacji.. i mam wielkiego stresa :(

3 mam kciuki :-).Zzadroszcze ci takiego weekendu z Ukochanym :-). OLKA no ja tez moze pojde do pracy za rok jak niunia pojdzie do przedszkola.Tzn normalnie hormon wzrostu u takich dzieci jak Oliwka bierze sie kolo 4/5 roku zycia.Oliwka moze wezmie okolo 3 roku lub troche po 3 roku jak nadal bdzie sie utrzymywala w 3 centylu lub ponizej.I wtedy do pracy nie pojde.No ale ja bede chciala i tak dac do przedszkola darmowego na te 4 godziny bezplatnie.Bo niech ma jakis kontakt z dziecmi a nie caly czas z matka w domu siedzi :-). CZECHOW nie wiem co powinnas zrobic.Ciezka sytuacja :-(. Mala spi .Ja cos tam zjadlam.Nigdzie dzis nie wychodze bo nie mam po co i checi brak .Jutro mam do zalatwienia sad i urzad i jazde autobusem do czestochowy wiec jutro sie nasiedzimy z mala na dworzu :-)
 
Czechow powiem szczerze trudna sytuacja...
nie wiem co bym zrobila, napewno spoorbowalabym powrocic do tego tematu... poagdac z mala.
chociaz ona nie wiele bedzie z tego pamietac.
ale takie sytuacje nie powinny sie zdazac
 
hej,a ja siedze na necie,gadam na naszym watku,a mialam ksiazke poczytac
a moja panne bede kladla wlasnie spac,to wtedy cos poczytam
wlasnie sie ze mna sprzeczala,ze powinam przeprosic chomika,ze od razu po wejsciu do domu nie dalam mu witaminek lub ze pieska zabawki nie zwielam jej rano do przedszkola i mam pieska za to przeprosic
 
reklama
Do góry