reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Czechow - mam nadzieje, że obejdzie się bez krwawych scen ;), waga bardzo ładna :)
Mikus - odstawiać rzeczy a później powoli będziesz próbowała i będziesz wiedziała co i jak wpływa na dziecko. A ile ma ? może możne testy alergiczne zrobić?
Dorota - jak u Ciebie?

ja piję kawkę i powoli się pakuje.. cały weekend długi z M .. :) cudownie.
 
Dzien dobry z kawusia:)

Czechow powodzonka i bez krwawych scen prosze:p

Kaltunek udanego weekendu...:))

A ja do niedzieli bez D.:( buuuu smutasno mi jakos....nio nic ide dopic kawke i jakies pranie wstawic:))

milego dzionka ;)
 
Witajcie mamuski.U mnie i u Oliwki jakos leci.Pogoda nie dopisuje w ten weekend no ale nie ma az takiej wielkiej katastrofy bo w sobote bylysmy na domku u kolezanki.Oliwka zadowolona bo nabiegala sie po dworzu .Wczoraj chrzestna niuni z mezem zabrala nas do parku dinozaurow i bylo bardzo fajnie ,pozniej na fajnym plcu zabaw bylismy no i na odpuscie i na rynku.Dzis z babcia i dziadkiem moze na rynek sie wybierzemy na karuzele jak sie nie rozpada. KOLTUNEK dziekuje :-).Zycze udanych chwil z M i zazdroszcze ci troche ja tez bym chciala miec takiego M przy sobie :-) CZECHOW nie morduj tesciowej :-) U mnie dzis juz koniec leniuchiwania.Kurze wytarlam.Jedno pranie powiesilam,wlasnie sie 2 wiruje,podlogi pomylam :-). Milego dnia zycze.
 
Hola wszystkim. Co tam u was? Bo u mnie masakra jakaś się wkradła. Tylko dla czego jak mi źle to przypominam sobie o was. Ale z drugiej strony to świadomość że właśnie tu są ludzie którzy mnie rozumieją przyciąga mnie właśnie na tutejsze forum.

Poza tym Nadciągająca wielkimi krokami komunia mojego Dawidka, powoduje we mnie jakiś dziwy strach. Wy też tak mieliście?
 
witam
u mnie weekend niby wolny ale strasznie meczacy... dobrze ze jutro juz do pracy, trzeba odpoczac:)
Dorota ja tez dzis sprztalam, pranie sie pierze. w sumei to czyms sie trzeba zajac...

Pilociku witamy ponownie:)
wiesz ja wiem dlaczegos obie o nas rpzypominasz jak ci zle... bo u nas zawsze robi sie wsyztkim lepiej:))
co sie dzieje ze taki humorek masz??

Komunia sie zbliza.. jejku ja mam to jeszcze przed soba.
napewno wsyztko bedzie ok.
co wogole slychac u ciebie i chlopcow??
 
OLKA odpoczac w pracy :-). No tutaj to sie czlowiekowi polepsza :-). Bylismy na rynku z babcia i dziadkiem.Jak patrzalam jak ludzie tzn pary z dziecmi byly tzn bardziej to wczoraj mialam to az mi zle ze inni sa szczesliwi a ja nie moge :-(. No nic moze i mnie sie jeszcze w zyciu poszczesci :-). Mala jeszcze nie spi.,Ja zerkam na serial ale zaraz ide ja polozyc.Milej nocki mamuski.
 
reklama
hej,a ja po fajnie spedzonym weekandzie,przyjechala kuzynka i pozwiedzalismy troche okolice,te trzy dni zlecialu szybko

Dorota a gdzie byliscie u dinozaurow???
 
Do góry