reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Witajcie. Wszystkim co maja dzis jakies wizyty i badania to zycze powodzenia. Ja bylam wczoraj na darmowej wizycie u adwokata :-).Co nieco sie dowiedzialam i teraz wiem co i jak mam robic. Dzis ide z Oliwka do szkoly dla rodzicow.Oliwka bedzie w pokoju obok bawila z dziecmi a ja na spokojnie sobie posiedze i poslucham :-). Milego dnia
 
witam!

Mam takie zmartwienie. od paru dni ma zachrypniety glosik. nie wiem czy to moze cos powaznego, czy za glosno skrzeczala wczesniej. a moze to od mojej anginy jej sie zaplenie krtani wdalo...ehhh no pewnie panikuje, ale sama nie wiem...

jutro chyba postaram sie dostac do lekarza, bo chcialam isc popoludniu na basen, i na weekend mialysmy wyjechac, ale teraz sie boje. niby nic wiecej jej nie dolega, ale sama nie wiem...do tego dzis w czasie kapieli jak sie smiala, to brala taki charczacy wdech...
 
MIKUS moj maly kiedys taka chrypke mial od suchego powietrza w domu....tez zaczelam panikowac,bo to strasznie brzmialo,szczegolnie jak plakal,ale pojechalam do lekarza i wlasnie powiedzial ze to za suche powietrze....na drogi dzien juz ni ebylo sladu po chrypce;)
 
niestety u nas trwa to juz z 5 dni i dzis jest gorzej niz wczoraj. bylam u lekarza. mowi ze tak to dziecko zdrowe. kazala jednak narazie odstawic zoltko jajka, gluten itp.

boje sie ze to jednak alergiczne, bo tatus jest alergikiem, a w sumie w lesie to tych pylkow itp moze byc duzo.

sama nie wiem. jadziemy jutro do rodziny i troche sie boje. bo lakrz kazal obserowac i mimo ze na dzien dzisiejszy jej zdaniem dziecko jest w pelni zdrowe to moze byc roznie. wiec boje sie ze skoczy sie jezdzeniem po szpitalach w ten weekend:( ehhh ale ze mnie pesymistka

pozdrawiam i zycze wszytskim udanego wypoczynku
 
My dzisiaj byliśmy u pediatry - mała waży 6150 - więc niezły klocek z niej. Do tego babka powiedziała że nie jest do końca przekonana czy to azs czy łzs (łojotokowe zapalenie skóry) - 8 maja mam wizytę zobaczymy --- ale na reszcie znalazłam krem który działa --- zmiany zaczynają się zmniejszać. Jutro jedziemy na 4 dni do kraka - znowu się nasłucham od teściowej że to moja wina
 
reklama
My dzisiaj byliśmy u pediatry - mała waży 6150 - więc niezły klocek z niej. Do tego babka powiedziała że nie jest do końca przekonana czy to azs czy łzs (łojotokowe zapalenie skóry) - 8 maja mam wizytę zobaczymy --- ale na reszcie znalazłam krem który działa --- zmiany zaczynają się zmniejszać. Jutro jedziemy na 4 dni do kraka - znowu się nasłucham od teściowej że to moja wina
czechow ale mala rosnie jak na drozdzach hihihi
i trzymaj sie dzielnie i nie daj sie tesciowej
 
Do góry