reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Czechow - z tego co mówiła dermatolog to tak... nie dość, że nie mogę jeść nabiału to nie mogę jeść żadnej kupnej wędliny - ciągle piekę sobie mięsko no i M mi pyszne pieczenie robi :-), z owoców tylko banan i jabłko. warzywa gotowane, herbatka czarna :( męczę się troszkę :( dermatolog kazała karmić do roku.. ale na tej diecie to ja nie dam rady i sadze, że szybciej dam butlę
 
reklama
dzien dobry mamuski:)
Mozi fajnie ze do nas zagladasz:)

my niedawno wrocilysmy do domu, bylysmy po przedszkolu u laryngologa bo mloda meczy kaszel, zadko ale jednak jest.
mamy inhalacje wiec codzienne wizyty wprzychodni, w przyszlym tyg bede kombinowac kto znia bedzie chodzil
 
Czechow - z tego co mówiła dermatolog to tak... nie dość, że nie mogę jeść nabiału to nie mogę jeść żadnej kupnej wędliny - ciągle piekę sobie mięsko no i M mi pyszne pieczenie robi :-), z owoców tylko banan i jabłko. warzywa gotowane, herbatka czarna :( męczę się troszkę :( dermatolog kazała karmić do roku.. ale na tej diecie to ja nie dam rady i sadze, że szybciej dam butlę

Sorry za głupie pytania ale jestem zielona w tych sprawach - dlaczego dermatolog kazał ci karmić do roku? Znaczy wiem że mleko jest zdrowe itp itd ale matka też jest ważna ;-)

dzien dobry mamuski:)
Mozi fajnie ze do nas zagladasz:)

my niedawno wrocilysmy do domu, bylysmy po przedszkolu u laryngologa bo mloda meczy kaszel, zadko ale jednak jest.
mamy inhalacje wiec codzienne wizyty wprzychodni, w przyszlym tyg bede kombinowac kto znia bedzie chodzil

Ja mam inhalacje 3x dziennie więc myśmy inhalator kupili - drogi wydatek ale u nas w przychodni nie mają inhalacji więc dojazdy nie wiadomo gdzie by mnie dobiły - w szczególności że nie możemy wychodzić
 
Czechow taki inhalator moze sie zawsze przydac, my mammy miec serie 5, pozniej kontrola i kolejne 5
zobaczymyz jakim efektem.
na kupno inhalatora mnie nie poki co nie stac, zobaczymy jak da to jakis efekt to bede kombinowac.
poki co mam obstawiona jedna inhalacje w przyszlym tyg, a reszte albo daja mi na popoludnie albo nie damy rady chodzic.

do przychodni z przedszkola mamy kawalek ale zawsze mozeby busem podjechac.
 
Czechow taki inhalator moze sie zawsze przydac, my mammy miec serie 5, pozniej kontrola i kolejne 5
zobaczymyz jakim efektem.
na kupno inhalatora mnie nie poki co nie stac, zobaczymy jak da to jakis efekt to bede kombinowac.
poki co mam obstawiona jedna inhalacje w przyszlym tyg, a reszte albo daja mi na popoludnie albo nie damy rady chodzic.

do przychodni z przedszkola mamy kawalek ale zawsze mozeby busem podjechac.

To rzeczywiście spory wydatek - my nie mieliśmy wyboru - na szczęście teściowa dała kopertę (nie wiem co jej odwaliło) więc było na inhalator
 
Witam mamuśki.Skoro mowa o inhaklatorze to na alegro można kupić nowy w granicach 100-150 zł z przesyłką.Myśmy kupili z 2 letnią gwarancją ,maseczkami zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych więc inhalacje mamy z głowy....ponadto często robimy inhalacje z soli fizjologicznej- tak profilaktycznie.Czasami warto w coś zainwestować,a to są naprawde dobre rzeczy.

Cześć - myśmy musieli mieć to szybko - wiem że na allegro mogliśmy kupić kilka złoty taniej ale nie mogłam sobie pozwolić na czekanie - niestety taka sytuacja. Właśnie się zastanawiałam czy można robić inhalacje profilaktycznie....ile razy w tygodniu to robicie?
 
Czewchow można i nawet powinno się je robić- tak zalecał nam neonatolog.My robimy je 2-3 razy w tygodniu z samej soli fizjologicznej.W aptece też widziałam taki sam jak ja kupiłam za 150 zł.Myśmy za swój dali 129zl- z przesyłką.


Ja kupiłam za 135 - więc całkiem nieźle. Ja w tym momencie też robię samą solą - mała się już przyzwyczaiła i siedzi spokojnie - fajnie wygląda jak ziewa - jak smok który wypuszcza dym z pyszczka :-)
 
Moja robiła problemy kiedy leżała pod namiotem tlenowym - kiedy już było odrobinę lepiej to nie chciała pod nim leżeć i się darła - 100% horror
 
Mamuska jaki macie inhalator??

powiem wam ze ja tez juz ogaldalam na allegro, no i jak lekarz uznal ze inhalacje pomagaja to zakupimy sprzet do domu, sadze ze zawsze sie przyda.

Oliwiajakos nie umie wysiedziec tych 10 minut, po 5 najchetneij by juz sobie poszla:)
poki co pielegniarka przekupila ja lizakami.
 
reklama
Do góry