reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzien dobry
Czechow oliwia miala bardzo wrazliwa skure jak byla mala, do tego miala skaze. my dosc szybko przeszlymy na vizir sensitive i pralam w nim wszytko i jej rzeczy i nasze i bylo lepiej. do tego oczywiscie tony kremow.

a ja weszlam sie pochwalic, pisalam wam ostatnio ze dostalam zaproszenie na kolejna rozmowe w sprawie pracy i udalo sie:)
jejku nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa, bede asystentka ksiegowej w firmei remontowo budowlanej, w tej samejw ktorej na poczatku nie chcieli matki z dzieckiem:)

warunki zaproponowali naprawde sensowne:)

Wielkie wielkie gratulacje. Bardzo się cieszę.

Spróbuje jelpa jak się nie uda to sprawdzę inny proszek.

OLKA gratuluje pracy :-)
CZECHOW jak Oliwka miala poltorej miesiaca to trafilysmy n zapalenie pluc.kOLEJNY RAZ to sprawdzalismy czy sie jej mocz nie cofa,bylismy tez na zatrucie i na temp ponad 40 stpdni goraczki.Miala podejzenie zapalenia opon mozgowo rdzeniowych.Z przerostem nadnerczy poszlysmy a wyszlysmy chore do konca zycia na zespol tURNERA :-(.

JA dla relaksu i odstresowania zrobilam sobie pierwszy raz w zyciu tipsy i czuje sie jak kaleka hihihi

No to ładne kwiatki - też sporo przeszłyście. Jestem lekko niedouczona więc oświeć mnie proszę co to jest zespół turnera?
 
reklama
Olka gratuluje pracy :)) ciesze sie razem z Toba....

Dorota ja mialam podobna sytuacje do Twojej...ale niebede tutaj tego pisac ze wzgledu na podczytujacych(ktorych zreszta pozdrawiam ;/) ja tez troche nie douczona na temat tej choroby,ale niewiem czy ostatnio nie ogladalam rozmow w toku o tej chorobie...pewna nie jestem....
 
Olka gratuluje pracy :)) ciesze sie razem z Toba....

Dorota ja mialam podobna sytuacje do Twojej...ale niebede tutaj tego pisac ze wzgledu na podczytujacych(ktorych zreszta pozdrawiam ;/) ja tez troche nie douczona na temat tej choroby,ale niewiem czy ostatnio nie ogladalam rozmow w toku o tej chorobie...pewna nie jestem....
No to w srocie.Zdrowe osoby czyli my dzewczyny mamy 46 chromosomow XX zapis u zdrowej kobiety jest 46XX u chlopaka 46XY .Moja Oliwka ma zapis 45 X czyli nie ma clego X:-(.
akie dziewczynki bardzo pomau rosna oliwka ma prawie poltorej roku a ma tylko 74 cm i wazy prawie 11 kg.za jakies 2/3 lata moze nawet wczesniej bede oliwce podawala codziennie hormon wzrostu,poprzez codzienne zastrzyki.W wieku okolo 5 lat dostanie estrogen w plasterkach.Jak bedzie milala nascie lat to hormony kobiece.OLIWKA nie dostanie miesiaczki ani piersi.Bedzie bezplodna.Jej jajniki juz teraz sa w trakcie zanikania tak jakby oliwka miala nenopauze teraz:-(.
Grozi jej cukrzyca i otylosc a oliwka non stop cos je.
Witaj.Bardzo mi przykro ,że Twój związek się rozpada,ale powiem Ci jedno lepiej prędzej niż póżniej.Wiem co znaczy alkocholizm w rodzinie bo kiedyś i ja to przerabiałam z eksem.Wiem przez co przechodzisz.Witaj wśród nas
dzieki.

Wtajcie ja nadal u kolezanki.Jutro jade do domu choc wcale mi sie nie chce.
Z m JUZ SIE DOGADAC NIE UMIEM odnosnie oliwki i jego odwiedzin.Ida swieta i tez jest juz problem.Jak wroce do domu to zmienie zamki .Non stop go uswadamiam ze to juz koniec i chyba pomalu to do niego dochodzi.
 
Dzieki dziewzyny :-).
Ja jeszcze u kolezanki jestem .Dzis wracam do domu.Oliwka jest chora .Jak mi sie uda to pojde z nia tutaj do lekarza .Bo u siebie dzis nie zdaze a weekend sie zbliza i nie bedzie gdzie isc z ia do pediatry.Jest wkurzona bo kasy na leki nie mam a pozatym juz za dlugo Oliwka nie byla chora :-(.Az poltorej miesiaca temu byl chora :-(
 
Hejka,

Demotywatory mi nie działają - wyskakuje błąd.

Dorota przykro mi z powodu choroby malutkiej - dużo zdrowia i tanich leków ;-)
 
reklama
a ja otworzyłam, bardzo uroczy :-).

Dorota ja również współczuję choroby dziecka, to jedna z tych najtrudniejszych rzeczy w życiu, z którymi musimy sobie poradzić. życzę dużo siły i cierpliwości.

ja jestem niesamowicie dumna, bo młody już pełne trzy tygodnie jest zdrowy hehe, ale teraz złapał katar i nie wiem co z nim zrobić od poniedziałku :dry:. niby to tylko katar, ale zawsze od tego się zaczyna. no i jeszcze pochwalę się, jest przełom w kwestii mycia zębów! tak jak planowałam, kupiłam niedawno szczoteczkę elektryczną i młody teraz chce myć zęby 5 razy dziennie :-D. pomagam mu trochę, ale ładnie nawet myje sam, porządnie z każdej strony. uff co za ulga. jeszcze tylko pampersy zostały...
 
Do góry