reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
hej dziewczyny, wpadam z popoludniowa kawka, od poludnia zabieram sie za sprzatanie i jakos na tym zabieraniu sie wszystko sie skonczylo:dry:
tak wiec pije kawe, zajadam brownie i internetuje sie:happy2:

agutek jeszcze raz wszystkiego naj! lece poogladac jak pieknie wygladalas bo gdzies mi przelecialy te foty:wściekła/y::wściekła/y: tylko zmiane nazwiska zauwazylam:-)
 
hej :) jestem nowa na forum i chcialam się przywitać :) jestem przyszlą samotną mamką, czekam na październikową córcię, pozdrawiam cieplutko
 
cześć inessitta :-) witamy wśród "s"

ja mam chwilową przerwę - w związku z tym, że ten straszliwy "harlekin" ma tylko 4 tomy (no prawie 5) to ogromnie wyhamowałam z czytaniem. Odkładam i odkładam jak tylko mogę bo chcę jak najdłużej ją czytać :-) chore co? :-) ale co tam :-)

Martucha - ja tam dzień sprzątający miałam w sobotę więc teraz luzik - no z wyjątkiem garów w kuchni :dry:

A mówiłam Wam że staram się przejść na dietę?? :-) na wesele idziemy 22-go więc może bym tak ze 2-3 kg zrzuciła :sorry2: od dwóch dni nie jem pieczywa, na śniadanko surówka, na obiadek także coś lekkiego (pomijając niedzielną pizze:happy2: o 21.30 :baffled:) ale jakoś paluszki cebulowo serowe mnie wołają i wołają :-):-):-)
 
a ja jak zwykle witam Was przy przepysznej mlecznej kawusi :-)

u nas także bez zmian.

spokój, cisza, pogoda taka, że nie żal siedzieć w pracy :-)
 
reklama
Do góry