reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

jak tam agutek:-) wyszłąś za maz - zaraz wrócisz?
ja juz chce relacji i zdjęć:-D

aga - jak się udał wyjazd- basia była z Tobą- nawijaj bo coś Ona znaka nie daje:sorry2:

phantas - ja tam P wrócił? czy jeszcze weekendowo kwitniesz sama:cool2:
Zaręczeni podrawiam:tak:

a my dziś chyba nad morze
 
reklama
jak tam agutek:-) wyszłąś za maz - zaraz wrócisz?
ja juz chce relacji i zdjęć:-D

aga - jak się udał wyjazd- basia była z Tobą- nawijaj bo coś Ona znaka nie daje:sorry2:

phantas - ja tam P wrócił? czy jeszcze weekendowo kwitniesz sama:cool2:
Zaręczeni podrawiam:tak:

a my dziś chyba nad morze
Hana wyjazd sie udal,odpoczelam,tylko nie duzo bylo dni bardzo slonecznych,pierwsze 3 czy 4 dni choc raz dziennie padalo,tak samo jak wyjezdzalismy we wt.w poludnie padalo.Troche sie opalilismy,miasteczko super,noclegi tez,plaza sliczna.Mielismy wycieczke do Jatrzebiej Gory i na Hel-tarfilismy na fatalna pogode ale ladnie tam jest,fokarnia,port,muzeum ryboustwa,choc jak szlismy na cypel helski burza przeszla,dobrze,ze mielismy cos przeciwdeszczowego.
W koncu jechalam sama,bo Basi wyskoczyly problem i nie dala rady.W tym momencie nie ma internetu,wylaczli jej,ale bedzie chciala sobie cos wykombinowac aby od wrzesniamiec wnow neta.
 
Kochajcie się,
ale nie róbcie z miłości kajdanów.


Niech miłość będzie
jak poruszający się ocean
pomiędzy brzegami waszych dusz.



Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki,
ale nie pijcie z tej samej.



Dajcie sobie swojego chleba,
ale nie jedzcie z tego samego bochenka.





Śpiewajcie i tańczcie razem,
cieszcie się,
ale pozwólcie sobie być osobno.
Jak struny lutni, które są osobno,
to jednak dźwięczą razem
do tej samej muzyki.



Dajcie sobie serca,
ale nie do przechowania.



Stójcie razem,
a jednak nie za blisko.
Jak kolumny świątyni,
które podpierają ten sam strop,
a jednak stoją osobno.
I jak dąb i cyprys
nie rosną w swoich cieniach...







wszystkiego najlepszego Agnieszko i Grzegorzu :-)
 
dzien dobry

Phantas, Czechow ma racje piekne zyczenia...

my juz jestesmy po krotkim spacerku.
wczoraj prawie caly dzien na dworze, rano mala spedzila w absenie, poznij plac zabaw...
dzis odpoczywamy.
 
Ja miałam bardzo pracowitą sobotę. Od samego rana kończyłam malowanie parapetu i kaloryfera, a potem wielkie sprzątanie po tej małej renowacji, która oczywiście wiązała się z ogromna ilością kurzu wytworzoną przez gładź gipsową, potem mycie okien w całym domku, zmiana firanek :baffled: poprzestawianie kilku mebli w moim pokoju i najlepsze oczywiście zostawiłam sobie na deser a mianowicie prasowanie. Oj zebrało się już tego tyle że prasowałam ponad 2 godziny :wściekła/y::angry:
P przyjechał dopiero w niedzielę około południa. Niedziela była już spokojna, pluskałyśmy się z Olisią w dmuchanym baseniku, potem obiadek, spacerek, plac zabaw i powrót do domku.
Dzisiaj Oliwcia nareszcie wróciła do starego przedszkola :-) ale się cieszyła, od 2 tygodni odliczała ilość spań jaka jej została by pójść do starego przedszkola :-)
 
reklama
Hej. :-)

Witam się już nie jako Panna. :-D :-p
Zdjęcia na n-k. :-)
Wszystko przebiegło zgodnie z planem - ze wszystkim się wyrobiliśmy,a na dodatek jeszcze zdążyliśmy odpocząć trochę w domku między zdjęciami a urzędem. :-D
"Wpadki" też były,ale bez nich ani rusz,hahaha. :-D :-p
A teraz powrót do rzeczywistości. :-p ;-)
Właśnie gotuję obiad,G. poszedł na badania,Zuzia biega po domu,ale niedługo zanoszę Ją do mojej Mamy,bo czas wrócić mi już do pracy. ;-)

Miłego dzionka i ogromne dzięki śliczne za życzonka! :tak: :-)
 
Do góry