reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzien dobry

Oli wlasnei poszla na dwor z dziadkiem, a ja sprztam pokoj.

wczoraj udalo mi sie kupic dla neij lozko i mamy za soba pierwsza noc kiedy spala sama.
jest abrdzoz adowolona:)
 
reklama
ktoś mi wczoraj w nocy ukradł boczny kierunkowskaz. No ku... szczyt wszystkiego... wiecie ile to ***** kosztuje?? 12 albo 17 zł. No kur... warto kraść coś za 12 zł. Ludzie są popier..... Tylko problem przez to bo do sklepu muszę podjechać po niego. Idiotyzm totalny. No ale tylko faceci kradną części od aut więc czego się można spodziewać?? Inteligencją to oni nie grzeszą :-)
 
Witam się jeszcze jako panna. :-p ;-) :-D
Obudziłam się przed 4 i już zasnąć nie mogłam,więc w końcu zwlekłam się z wyrka. :sorry2: :-p Zuzia nadal smacznie śpi. :-) :tak:
Zmykam zaraz się wykąpać i umyć głowę,co by u fryzjerki szybciej się uwinąć. ;-)

Miłej soboty! :-)
 
Agutka kochana, wszystkiego naj na nowej drodze życia, samych wspaniałych pełnych miłości dni i oby ten dzisiejszy dzień był wyjątkowym i najpiękniejszym dniem Waszego życia!!!!!!!!!!!

1169795u1wtapfqkz1.gif
 
DZIEN DOBRY:)

u naas dzis pogoda super, mala juz wyszla na dwor, ja koncze pozadki i tez do neij ide.

zupke gootwalam juz o 6 zeby miec caly dzien wolny.

milego dnia dziewczyny
 
reklama
widze,ze ostatnio cisza troche na bb,ale weekendy to mniej jest dziewczyn
a my po powrocie zabiegani,to cos zalatwic,to ladnie to spacer,dzialka
kurcze w poniedzielak do pracy,przydalby sie troche jeszcze urlopu,jakos zmeczona jestem chyba przez pogode
zmykam bo mamy mala imprezke w domku:-D,milej nocki
 
Do góry