reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

A My już po jednym - leśnym spacerku. :-) Zuzia od razu po nim zasnęła - tak się wybiegała,hihi. :-D
Zapowiada się śliczny,ciepły i słoneczny dzionek. :-) :-) :-)
 
reklama
witam weiczorem po abrdzo bardzo udanym dniu:))

dzisiaj zropbilysmy sobie wycieczke nad wode, powiem wamze Olisia byla zachwycona:))
chociaz super cieplo nei bylo to chlapanie siew wodzie i tak jej odpowiadalo.

po takmi dniu jestem mega zrealxowana, chyba bylo mi tego trzeba....
dobranoc
 
Dobry wieczór. :-)

My popołudniu jeszcze zaliczyliśmy spacerek na "stare miasto",przy okazji pojedliśmy lody,później żużel w tv i Zuzia już śpi,a ja musiałam poprasować,bo taka sterta mi się nazbierała,że aż wstyd. :zawstydzona/y: ;-)

A jutro muszę z rana pędzić do MOPSa,a później do sanepidu. :sorry:


Olcia,wypad nad wodę - super sprawa! ;-) Ja muszę się zorientować,jak to u Nas jest z takim "dzikim" kąpieliskiem w tym roku. :-p Bo nad jeziorko jechać narazie nie mamy jak. ;-)
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry

Agutka te kapieliska u nas to wlasnie nie takie dzikie, tam sa nawet kampingi, hotele, mozna naprawde fajnie spedzic czas.

kiedys w lato czesto jezdzilam tam nad wode.
wczoraj jak na taka pogode to sporo ludzi bylo.
 
Dzień dobry
ja na chwilkę. Nie nadrabiam postów więc nie wiem co się dzieje :-(

Ja mam sesję. Jestem już po pierwszych egzaminach, po pierwszych zaliczeniach i pierwszych wpisach. Jak na razie mam 4, 4+, 5 więc nie jest źle. Co prawda te 4 mnie troszkę przybiły ale kumpel ze szkoły powiedział mi żebym nie przesadzała, żebym wyluzowała i chyba ma rację. Fakt, że chciałabym mieć stypendium - no ale zobaczymy co będzie. Kolejne i ostatnie egzaminy za dwa tygodnie - ale za to aż 4 z czego jeden ustny :wściekła/y:.

Co u nas:
Oliwcia ostatnio była na wycieczce z przedszkola. Jechali autokarem
(jak prawdziwa wycieczka:-)) do stadniny koni. Jeździła na koniku, jadła kiełbaskę z grilla, jeździli wozem i wróciła zmęczona ale szczęśliwa do domku. Gdy podjechaliśmy na parking po nią i nas zobaczyły to z "tłumu" tych dzieciaczków padło "oliwiaaa - twoi rodzice przyjechali" :-)

Ten weekend spędziłam w szkole, ale w piątek pojechaliśmy na jeden dzień do Krakowa. Bez dzieci - bo by się tylko umęczyły. Taki jednodniowy wypad byłby dla nich za ciężki. Było bardzo sympatycznie, niestety pogoda nam nie dopisała. Zdjęcia wstawię jak zrzucę :-)

Co jeszcze hmm ..... tam


 
Dzień dobry. :-)

Ja już po MOPSie i sanepidzie. :-p Przy okazji kupiłam Zuzi szczepionkę uodparniającą (w ramach "wyprawki" do przedszkola :-p),więc dziś zaczynamy dawkowanie. :-) ;-)
Poza tym mamy też latawiec. :cool2: Z Puchatkiem,haha. :-D :-p

No,a popołudniu mamy zaproszenie do mojej kuzynki... :sorry: Ale jeszcze nie wiem,czy pójdziemy - zależy jaka będzie pogoda. ;-) Poza tym nie wiem,czy chcę się już z nią widzieć,po tym,co mi powiedziała n/t sukienki ślubnej. :crazy:
 
reklama
Do góry