reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Czy mnie się wydaje, czy tutaj się jakoś tak uspokoiło??

Gdzie te czasy, w których to po jednodniowej nieobecności miałam do nadrobienia 10 stron?? :confused::confused:
 
mamaJulci się odezwała na gg, pisze, że nie może wejść na bb, ma problemy z netem i ma nadzieję, że za kilka tygodni się już skończą te problemy. Pozdrawia wszystkich.
I już się rozłączyła.
 
Witam wszystkich...

Przepraszam za moją chwilową nieobecność w tym temacie...

Ostatnio M. do mnie zadzwoniła, że Nicole tata powiedziała... Aż się musiałem rozłączyć... bo się popłakałem, sam nie wiem czy ze szczęścia, że to powiedziała, czy ze smutku, że nie mogłem tego sam usłyszeć w tej chwili... Nic się u mnie nie zmieniło... A Ja chyba powoli się poddaję... bo powoli czuję, że się wykańczam...

Jeszcze teraz L4 do jutra, bo się pochorowałem...

No i jutro jadę w końcu odebrać prezent dla mojej córci... Hummera w którym będzie mogła sobie jeździć... Tylko się wkurzyłem... Bo facet do mnie zadzwonił, że nie mają dwuosobowych... I kupuję jedno osobowego...
PROMOCJA: NAJMOCNIEJSZY HUMMER ! 2 Silniki + 2 aku (502623719) - Aukcje internetowe Allegro

tylko nie mam pojęcia jaki kolor wybrać... bo czarnego już nie ma...

Pozdrawiam,
Was wszystkie dziewczyny...
 
Witam

NickPain - po co Ty kupujesz 8-mio miesięcznej córeczce hummera??

Dawca jak młoda miała roczek kupił jej rowerek - ani razu na niego nie wsiadła, bo jak zaczęła się interesować rowerkiem to ten był już za mały. Myślę też, że i mamuśka się nie ucieszy z takiego prezentu, bo będzie tylko zagracał mieszkanie. Może powinieneś poczekać aż dorośnie do niego i dopiero wtedy go kupisz??
 
Nie no właśnie M. się cieszy na ten prezent... Ale ten Hummer w tym opisie jest taki duży... Ja kupuję od innej osoby mniejszego trochę... Tylko pokazałem przykładowo... Bo są podobne tylko, że w mniejszej wersji... Ale z tym jeszcze zobaczymy... Bo będę kontaktował się jeszcze z M. czy jest pewna... Bo może coś innego by się przydało.. Zobaczymy... :tak:

A właśnie co tak mało ludzi ostatnio??...
 
reklama
Do góry