reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Dziewczyny chciałam tylko dać znać, że u nas już po. Skończyło się cesarka . Jestem juz 19h po . chodzę, robię wszystko w okół siebie , przeciwbólowych juz nie potrzebuje.

Wielkie szczescie, mały 3300g, jest wspaniały
a mówiłam jedź z tymi wodami, nie czekaj?:) gratuluje bardzo bardzo:)
 
Truskawka - gratuluję dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Fajnie, że masz już maleństwo przy sobie:happy2:.
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt.....każda z nas coraz bliżej:tak:
Ja ostatnio za GBS płaciłam w laboratorium 25 zł. I widzę że co inne laboratorium to inna cena. Teraz w poniedziałek robię ostatnią morfologię i inne badania a w czwartek 16.06. mam wizytę, po której na pewno dam znać:happy:.
u mnie tez 25
 
Gratuluję udanych wizyt!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Ja mam dzisiaj...

Już biorę żelazo :/

Olciak - sok z buraka z marchewką i jabłkiem? Z jakiej firmy??
Truskawka, gratuluję!!!!!!!!! Jak będziesz miała chwilę napisz coś więcej :)

Ja mam wizytę dziś i potem 30.06 po zwolnienie.
 
reklama
hej. ja miałam wizytę w piątek - skończony 35 tydzień - waga synka 2,5kg, wszystkie parametry (łożysko, wody płodowe, szyjka) w porządku. Niestety uparciuch nie chce się ob kręcić i nadal siedzi głową do góry, w związku z tym mam wyznaczony termin cesarki na 7 lipca. oj jak ten czas leci :-)
 
Do góry