reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Przy dwójce dzieci dostałam sterydy w 7 miesiącu to były zastrzyki domiesniowe w pupę ale tak bolesne że masakra. Nie wiem jak teraz dają. Wiem że w bardzo krótkim czasie następuje rozwój płuc dziecka, które są zdolne do samodzielnego oddychania.
 
reklama
A wiecie... dziś dzwoniła położna z przychodni, do której chodzę i proponowała domowe wizyty, naprzemiennie z wizytami u lekarza, gdzie bada tętno itd. Dodatkowo na tych spotkaniach przygotowuje do porodu, połogu i opieki nad Maleństwem, czyli coś w stylu szkoły rodzenia. Nie wiem czy ostatecznie na tą opcję się nie zdecyduję. Jednak i zna mojego lekarza, a i tak chciałam się do szkoły rodzenia zapisać... No i fajnie, jakby między wizytami tam potrafiła jakoś zbadać czy maluch tam żyje ;)
 
Jestem po wizycie. Z dzieciątkiem wszystko ok, ciąża jak najbardziej ok, poza tym,że mimo 2 tygodni w domu na L4 nie przytyłam ani grama, tylko 0,5 kg schudłam:( Wody płodowe w normie więc nie wiem .. może jeszcze przyjdzie mój czas. Płci nie potwierdził bo dzis mały miał nas w ..:) spytał dlaczego nie wierze w poprzednią "diagnozę":) no ale co, jak tak mam? Zobaczę z 3 razy to uwierzę:) Połowkowe mam za 3 tyg. na dużo lepszym sprzęcie to może wtedy mały pokaże to co powinien;)
 
reklama
Iwona, ja dziś też byłam bardzo ciekawa, czy nie okaże się, że to jednak dziewczynki. Określanie płci w 13 tygodniu, bo u mnie tak było, wydawało mi się bardziej loterią, a tu proszę - jednak lekarz chyba wiedział co mówi, a nie strzelał w ciemno.

U mnie 2kg na plus od ostatniej wizyty, 4kg od początku ciąży.
 
Do góry