reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Gratuluje udanych wizyt!!! ja mam jutro połówkowe :-). Płeć to się u mnie już nie zmieni więc czekam na Olisia, ciekawa jestem tylko jaki jest duży.
 
Iwonamaja ja znam pół płci drugie pół czeka do piątku jak nie w piątek to do poniedziałku [emoji3]

f2w3kw7ihyqz70ec.png
 
iwona- mi na prenatalanych powiedział, że wygląda mu na dziewczynke ale ze jeszcze sie może zmienic. Aczkolwiek jak byłam w pierwszej ciazy to od razu powiedział mi ze dziewczynka ijest dziewczynka ( tylko ze to inny lekarz był ) Wczoraj bylam w pepco i były takie słodkie body malutkie i dla dziewczynek i dla chłopaków ze aż chciałam kupić ale musze jeszcze poczekać..
 
reklama
AniaFania, MamaWiki, Venice - bardzo się cieszę z Waszych pozytywnych wieści!!! :) Gratuluję poznanych płci! :)

Iwonaimaja - ja jeszcze nie znam płci :) Wizytę mam 29 lutego, ale nie wiem czy mi usg zrobi. Połówkowe mam 11 marca.
 
Do góry