reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Ja mieszkam blisko Szpitala Żeromskiego i blisko Ujastku ....hmmm...lekarza mam w Żeromskim ,ale boję się że skończę w Ujastku,jak było 3 lata temu....
U mnie na 100% dziewczynka ,ma ok 15cm i ok 300g..... reszta w normie i oby tak pozostało. Lekarz sięo mnie boi ,ze wzg. na przebieg ciąż wcześniejszych....
Teraz czekam na prenatalne -15 o 15...boję sie okropnie tam iść :(
 
reklama
Jolcia lekarz tez człowiek ma prawo być chory. Póki co nic się nie dzieje wiec przeżyje do następnego tygodnia. Może już ewidentnie będzie widać płeć drugiego maluszka...
 
Ja idę dopiero 26.02, ale nie wiem czy będę już miała polowkowe, nic lekarz nie mówił, a to będzie 19 tydzień.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Ja po wizycie... płci nie znam bo nie robiła mi usg.... ale za to dostałam leki za ponad 130zł na infekcje, którą znowu gdzieś złapałam. Całe szczęście, że mam badania prenatalne 21.02 wtedy na pewno będzie coś widać :):):)
 
reklama
Do góry