reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

U mnie też wielka ulga. Wszystko w porząsiu . Kość nosowa obecna. Przezierność karkowa 1,1 mm. Dwie rączki, dwie nóżki wszystko na swoim miejscu. Narządy wewnętrzne również. Dzidzia tydzień młodsza niż wg OM. Ale tym kazał się nie przejmować. Mogę odetchnąć
Dziękuję za kciuki
 
reklama
Dziś szybko ,bez kolejki...ale...no ja to muszę mieć k..ale...
Mała anemia,tsh dobre-a jednak nie ,bo podwyższone - 2,8 a ponoć normy zaostrzone i 2,5 ...noi mam nerwy ;/ Mam szybko iść do endokrynologa ,no właśnie czy do endo-ginek.? bo tego już nie wiem-najlepiej jaknajszybciej .... :sad:...po świętach? zdurnieję...Nadal jakis krwiak tam cholera siedzi...wiec nadal zagrożenie jest :( choć tyle dobrze że więcej dziadów sie nie pojawiło....Noi nie wiem czy się cieszyć czy nie? dzidzi spore -5,61 cm i z usg 12w1d,więc znowu mam dziwne myśli czy nie za duże czy to ok?
Następna wizyta dopiero 19.01..... ehhhh
 
Hope to bardzo dobre wieści przed świętami :)

Venicee spokojnie będzie dobrze. Moja siostra jak była w ciązy to od samego początku lekarz jej mówił, że dziecko jest o 2 tyg. starsze niż z OM
 
hej,
wczoraj byłam na wizycie i narazie okej.Przezierność 1,1,kość nosowa dobrze widoczna,crl 5,67,dzicko większe niz to wynika z OM ,czekam jeszcze na wyniki testu pappa,podobno będą przed sylwestrem.Lekarz podejrzewa że chłopak:) jestem w szoku,intuicja mi podpowiadała dziewczynkę:)
 
Dziś szybko ,bez kolejki...ale...no ja to muszę mieć k..ale...
Mała anemia,tsh dobre-a jednak nie ,bo podwyższone - 2,8 a ponoć normy zaostrzone i 2,5 ...noi mam nerwy ;/ Mam szybko iść do endokrynologa ,no właśnie czy do endo-ginek.? bo tego już nie wiem-najlepiej jaknajszybciej .... :sad:...po świętach? zdurnieję...Nadal jakis krwiak tam cholera siedzi...wiec nadal zagrożenie jest :( choć tyle dobrze że więcej dziadów sie nie pojawiło....Noi nie wiem czy się cieszyć czy nie? dzidzi spore -5,61 cm i z usg 12w1d,więc znowu mam dziwne myśli czy nie za duże czy to ok?
Następna wizyta dopiero 19.01..... ehhhh
hej Venicee gratuluję:)
tez mam wizyte 19:)
a dzidzia dobrze ze duża
Mój Franio w tym samym okresie byl o 1cm mniejszy
 
hej,
wczoraj byłam na wizycie i narazie okej.Przezierność 1,1,kość nosowa dobrze widoczna,crl 5,67,dzicko większe niz to wynika z OM ,czekam jeszcze na wyniki testu pappa,podobno będą przed sylwestrem.Lekarz podejrzewa że chłopak:) jestem w szoku,intuicja mi podpowiadała dziewczynkę:)


a i pępowina trójnaczyniowa-czyli prawidlowa:)
 
reklama
Dziś szybko ,bez kolejki...ale...no ja to muszę mieć k..ale...
Mała anemia,tsh dobre-a jednak nie ,bo podwyższone - 2,8 a ponoć normy zaostrzone i 2,5 ...noi mam nerwy ;/ Mam szybko iść do endokrynologa ,no właśnie czy do endo-ginek.? bo tego już nie wiem-najlepiej jaknajszybciej .... :sad:...po świętach? zdurnieję...Nadal jakis krwiak tam cholera siedzi...wiec nadal zagrożenie jest :( choć tyle dobrze że więcej dziadów sie nie pojawiło....Noi nie wiem czy się cieszyć czy nie? dzidzi spore -5,61 cm i z usg 12w1d,więc znowu mam dziwne myśli czy nie za duże czy to ok?
Następna wizyta dopiero 19.01..... ehhhh
Venicee to super wieści! Dzidziol duży to tylko się cieszyć czym większy tym pewnie silniejszy... A tarczyca i tsh aż tak bardzo się nie przejmuj bo Twój wynik nie jest tragiczny - ja zaszłam w ciąże mając wynik 4,5 i było mocne zbijanie tabletkami, a wg tego co czytałam w necie to zajście w ciąże z takim wynikiem było mega mało prawdopodobne a ja proszę za pierwszym razem... Endykrynolog da Ci mała dawkę leku który będziesz musiała brać codziennie godzinę przed jedzeniem i spadnie Ci tsh a leki sa bardzo tanie. Zapisz się i spokojnie możesz iść po świętach. Może to być tylko endykrynolog nie musi endi-gin tylko oczywiście powiesz mu o ciąży. Cieszę się, ze u Ciebie wszystko dobrze i juz nie mogę doczekać się swojej wizyty.
 
Do góry