reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Dzidzia z wczoraj. 2,4 cm niecałe i puls 196 :-) ruchliwe więc ciężko było zmierzyć. 12.01 kolejna wizyta.
 

Załączniki

  • 1450860165822.jpg
    1450860165822.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 93
  • 1450860175520.jpg
    1450860175520.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Błękitna, Migotka - piękne zdjęcia i cudne wieści!!!!!!! Napiszcie jakie to usg było, przez brzuch czy dopochwowe??? Bo na moim ja nic nie widzę, przez brzuch miałam teraz i gorzej na nim widać niż na tym pierwszym, dopochwowym :/
Hope, Ewel - świetne wieści!!! Gratuluję!!
Venicee - dobrze jest! I będzie! Oby krwiak się wchłonął! U mnie też zawsze dzieci na usg większe były, a teraz 3 dni młodsze i już sobie pomyślałam, że może coś nie tak. Ale już mi przeszło ;-) ;);-) ;)
 
U mnie na wizycie ok. Dziecko 3 dni młodsze, ale wszystko w normie. Usg bardzo rozmazane, ostatnio miałam dopochwowe to lepiej widziałam, a teraz nic kompletnie :/ Znaczy było dziecko w pęcherzyku, ale gdzie tam, żeby dojrzeć rączki czy głowę, masakra jakaś. Serduszko 179 na minutę, o ile dobrze pamiętam to Dzidziol ma długość 2,21cm, bo na zdjęciu nawet tego nie ma, ale na ekranie widziałam. Wyniki wszystkie dobre. Kartę ciąży mam. W poniedziałek jadę pobrać krew na test pappa i się umówimy na prenatalne. A! I takie ciemno różowe czy ciemno żółte w śluzie może być przy zaparciach, dał mi profilaktycznie Duphaston i Luteinę i preparat na zaparcia i wzdęcia - LAXIMAMA - to takie saszetki. Wypróbuję :tak:
 
Lila, super, że u Twojego dzidzia też wszystko w porządku :-) Ja miałam usg dopochwowe, było widać bardzo dobrze. Ciekawa jestem, czy genetyczne będę miała też dopochwowe czy już przez brzuch. Po nowym roku też będę robiła test pappa.
 
Migotka, to mnie pocieszyłaś :) Już myślałam, że może coś nie halo. A wiesz, że ja chciałam za jednym razem tą krew na test pappa i usg prenatalne to mi powiedzieli we Wrocławiu ( dzwoniłam tam, żeby się umówić), że krew pobierają między 10-11 tygodniem, a usg robią między 11-12. Dziwnie jakoś, mój gin nic mi takiego nie mówił. Mówiłam im, że ja z Jawora to mam jakieś 70 km do Wrocławia, no ale jak trzeba tak, to trzeba :/
 
reklama
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie

Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)

link:
http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K
Pani dietetyczko ta ankieta jest źle zrobiona bo jeśli w pytaniu nr 14 ktoś zaznaczy odpowiedź " NIE" to automatycznie nie powinno być dalszych pytań bo skoro ktoś nie wie co to jest żywność funkcjonalna to jak można odpowiadać dalej ? Na przedsiębiorczości za tak zrobioną ankietę byłaby dwója.
 
Do góry