reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Lizzy, to daj koniecznie znać w czwartek jaka decyzja urologa.

fazerkamm o kurczę ale zaskoczenie! Jakby co to masz znieczulenie? Dobrze kojarzę że u Ciebie trzeba zapłacić? Jeśli będzie oxy to może lepiej weź - ja bym tak zrobiła. Będziemy tu wszystkie trzymać kciuki za Ciebie!
w moim szpitalu znieczulenie przy oxy to..dobre słowo i masaż :D
 
reklama
Fazer - jak poród będą wywoływać to pewnie oxy. Dołóż jeszcze zzo; jak jest taka możliwość, a źle wspominasz pierwszy poród to chyba jednak warto....Trzymam kciuki!!

Ja bym nie chciała tak sztucznie wywoływać gdy jeszcze tyle do terminu....:( Choć biorę tez taka opcję pod uwagę....
 
Kamejka tak tak u mnie jest znieczulenie na zadanie, 200e ;) ale lekarz od razu mi dzis powiedział ze anestezjolog bedzie czekal w gotowości na moj znak, mowil mo ze dla niego to najlpiej jest jak kobieta rodzi naturalnie ze znieczuleniem ;)

Przy pierwszym miałam znieczulenie ale albo zle wykonane albo za mala dawka bo i tak mnie wszystko bolalo wiec tak czy siak boje sie bolu :( (innego lekarza prowadzącego mialam)


Kkasiulka znieczulenie wezme choc ja i tak mam wrażenie ze będzie boleć tak jak przy pierwszym :( mi zostało dwa tygodnie do terminu ale maly duzy i lozysko się zaczęło "sypac" lekarz nie chce ryzykowac.. mowil mi dzis ze dla niego najwazniejsze jest bezpieczeństwo matki i dziecka i choc będzie wywolywal to postara sie zrobic zeby to bylo jak najbardziej naturalnie, ze chce tylko rozkrecic porod a później zeby samo się toczylo i mówi że jest opcja ze dopiero w czwartek urodze... chox ja wierzę (chce wierzyx w to) ze akcja potoczy sie szybko i po poludniu w srode bede tulic Matiego... ehhsss te dwie nocki na bank mam z glowy... :/

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe najlepszy i tak jest moj tarzan... chlop wydaje by sie byc na luzie... jeszcze sie Go pytam w samochodzie jak wracalismy "i co jestes dalej haj lajf" On na to ze pewnie ze jest... po jakis 15min pyta sie mnie "a to whisky co mowilas ze jest promocja w sklepie to w ktorym jest"
Hehehe to sie Go pytam po co mu a On na to ze nie wie co Go czeka i musi być przygotowany na wszystko[emoji14]taki twardziel z Niego[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lizzy_ to juz za pozno, nie zdarze.. mojego tarzana nie namowie odkad dowiedzial sie ze mam luzy :/
Ja to pod klime musialabym tarzana zaciagnac i sie "tarzanowac" wsrod zabawek[emoji14](klima w dziecięcym pokoiku jest) hehehe


Jeszcze raz wszystkim Wam dziekuje za mile slowo i za trzymanie kciukow teraz widze jakie to jest wazne.. podnosi na duchu..

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
3razy?! W takim upale?! Chyba bym się wykonczyla :-) nic nie da raz lub dwa razy?
Położna nam mówiła, że rano i wieczorem, a jak już termin i nic to w południe jeszcze :p doświadczeń jeszcze w tym trmacie nie mam, ale, że Młody się zakneblował mega, to pewnie niebawem spróbujemy :p
 
reklama
Położna nam mówiła, że rano i wieczorem, a jak już termin i nic to w południe jeszcze[emoji14]doświadczeń jeszcze w tym trmacie nie mam, ale, że Młody się zakneblował mega, to pewnie niebawem spróbujemy :p
Zacznij już teraz od małej ilości bo 3 razy to byłoby ciężko logistycznie :-D

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry