reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Paula, Holter to takie urządzenie do monitorowania ciśnienia przez 24 h co dwadzieścia minut mierzy ciśnienie. Mam go raz w miesiącu zakladanego, bo dwa razy miałam za wysokie ciśnienie, a mój gin woli dmuchać na zimne. Ja juz pod gabinetem czekam na wizytę.
 
reklama
Hej
Ja juz po wizycie, wszystko idealnie, prawidłowo, książkowo. MAŁY duży nie będzie, przewidywana waga podczas porodu 3200 g a teraz waży niecały kilogram (965g). Trzy razy pytałam gina czy nie za mały ale pokazał mi ze mniej. wiecej na 45 centylu jest więc w zasadzie w połowie. mam się niczym nie stresować, moje córki ważyły 2980 i 3030 wiec powiedział, że taka uroda moich dzieci [emoji106][emoji4] a( tylko syn był większy) . Moja szyjka ma.... prawie 5 cm, zamknięta, trzyma mocno!
A to mój Olaf, trochę zasłania go pepowina
I
21af85fb1614f6ba1623e06286c724e0.jpg
 
Do góry