reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co robicie dzis na obiad...

wczoraj zrobiłam gołąbki, pół szybkowaru na jutro zostawiam to co zostało, bo w sobotę nie chce mi sie zwykle pichcic, a dzis własnie zaczynamy zagniatać ciasto na pierogi :tak:
 
reklama
Szymek uwielbia buraczki na zimno na ciepło wszelkie sposoby.

u mnie zupa jarzynowa plus naleśniki z twarogiem a dla męza spoagethi od wczoraj bo zupy nie uznaje a naleśnik to na deser.
 
schaboszczaki marchewka i ziemniaczki

mi już wymyślanie menu na święta nie daje spać-wałkuję strony i nie wiem co wybrać bo chcę by w tym roku było jak zawsze trochę nowości.
jak narazi zdecydowałam się na pierogi faszerowane łososiem pietruszką czosnkiem, Szymek poprosił o tego dużego raka czyli homara :-D to mu jednego ugotujemy, my oczywiście krewetki koktajlowe, pijany tort węgierski, chciałam zrobić sernik nowojorski bo Wielkanoc daleko ale nie wiem czy na Boże Narodzenie to będzie pasować.
tradycyjnie nasza rodzina stawia na pierogi: zielone z twarogiem i czosnkiem, ruskie smażone, kapusta i grzyby, na słodko z twarogiem.
smażone ryby no i domowy chleb
I dzień świąt teściowa robi a na II też u niej ale każda coś przyniesie.mi marzy się gęś ale tak dobrze zrobiona natarta kilka dni majerankiem, czosnkiem z jabłkiem ale zagapiłam się bo już gęsi takiej dobrej to nie kupię bo gospodarze nie mają.więc może piersi kaczki kupię i zrobimy na chrupko.
 
reklama
Do góry