reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
miśka szybkowar się sprawdza?? Moi rodzice chcą pod choinkę dostać...
sprawdza się, duża oszczędność czasu i energii pewnie też, bo gotowanie o połowę albo nawet 2/3 krótsze, tak to dobry zakup i pomysł na prezent też, w tamtym roku kupiliśmy szybkowary dla rodziców moich i meżowych:tak:
kotlety z kurczęcych piersi, surówka z kapusty i ziemniaki:tak:
 
u mnie dziś klopsiki maleńkie duszone w tartej marchewce i pietruszce z ryżem.

Szymek wątróbki by nie tknął raz próbował i wypluł co rzadko mu się zdarza coś takiego zrobić.
 
Hubek spróbował watreóbke, ale przy drugim kawąłku wypluł, ale miałam dla niego klopsiki wiec glodny nie chodził

dzisiaj bombery z kurczakiem, cebulą, papryką, pieczarkami i serem
 
Moje dzieciaki też nie lubią wątróbki, ale i ja i mąż też, więc to akurat nas nie dziwi zbytnio:-p

U nas dzisiaj ogórkowa, kotlety z piersi, marchewka na gęsto z kukurydzą i ziemniaki:tak:

Rosmerta u Ciebie to zawsze takie urozmaicone i ciekawe te obiady, a ja mam wrażenie, że u nas ciągle to samo:sorry2: Zresztą ja ostatnio nie mam zupełnie weny na gotowanie, nie wiem co się ze mną dzieje:-( Ciasta nie upiekłam żadnego już od chyba dwóch miesięcy, co całkiem do mnie nie podobne:no: Muszę się wziąć w garść, bo w przyszły weekend urodziny mojego męża, a ja nie mam totalnie na nic pomysłu:confused:
 
reklama
na zupę z dyni mam przepis z gazety jakiejś: dynie podsmaza sie na masle zeby zmiekła, osobno gotuje sie marchewke i pietruszkę, potem wsyztsko razem zalewa sie woda i miksuje i doprawia gotując: imbirem, miodem, pieprzem, solą. Musze sprawdzić dokładnie w przepisie jak chcesz
 
Do góry