reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Tak to wygląda
kibelekxx5.jpg
 
reklama
Fajna sprawa, moze by sie Mai spodobalo, ale znajac ja pewnie by sluzyla ta drabinka do czegos innego.
Zdjecia nie moge powiekszyc, ta drabinka jest przymocowana do tej nakladki? czy osobno? A ile takie cudo kosztuje?
 
Muszę się pochwalić, że Ingunia woła już kupkę na nocnik - mówi "pooopa" i pokazuje na swoją pupkę:tak:. Teraz zaczynam ją uczyć, że siusiu też się robi na nocniczek:-).

A poza tym rozróżnia prawą i lewą rączkę i nóżkę:tak:. Wczoraj z głupia frant ją poprosiłam przy kąpieli o konkretną nóżkę i podała włąsciwą, to samo z rączkami. I to nie był przypadek, bo zawołałam Jacka i przy nim tak samo dobrze podawała:-):-):-).
 
Brawo Ingunia!!

u nas jakis wiekszych postepów nie ma, Antek troche siada na nocnik ale żeby prosił to nie, troche więcej zaczął mówić, oczywiście wszystko rozumie ale nadal gada chińszczyzną z japońskim:tak:
 
reklama
No No GRATULACJE dla Inguni
super jak juz umie wołać na nocniczek i umie rozróżnić prawą od lewego
A pooopa to u Dominiki znaczy zobacz albo popatrz
więc by Dominika się z Ingunią nie dogadała
 
Do góry