reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co po macierzyńskiem?

reklama
U mnie już leci zaległy wypoczynkowy, który kończy się 28.11. Do końca grudnia biorę bieżący urlop a później pewnie wezmę 6 miesięcy wychowawczego. Mam nadzieję, że od wakacji lub września znajdzie się miejsce w żłobku a dla mnie w pracy /jest opcja, że mogę musieć przedłużyć wychowawczy - wtedy pewnie będę musiała poszukać innej pracy/.
 
mi właśnie dziś kończy się macierzyński, dobrałam jeszcze te dodatkowe 2 tygodnie a potem zaległy urlop i do pracy wracam od początku stycznia:no: czyli zostało mi tylko 1,5 m-ca z moją kruszyną:-(
z Emilka zostają dziadkowie (teściowie), boję się tej rozłąki straszliwie, ale urlop wychowawczy nie wchodzi w grę, bo kredyt trzeba spłacać...

 
ja też już na urlopie wypoczynkowym niestety.....i tak do końca grudnia. potem idę na 7 miesięcy na wychowawczy, po wychowawczym wykorzystam znów urlop wypoczynkowy i po wakacjach do pracy. Nie wiem jak to będzie, bo my pracujemy w systemie 12h zmianowym.
Mam jeszcze troche czasu więc pomyslę nad tym
 
to i ja napiszę - teraz leci mi już wypoczynkowy, od 13.12 idę na wychowawczy, mam nadzieję, że w wakacje a najpóźniej we wrześniu dostaniemy żłobek a ja wróce do pracy
 
cieszcie się dziewczyny, że w ogóle macie gdzie wracać, ja z końcem ciąży dostałam świadectwo pracy, urlop macierzyński przeleciał a już dziś byłam w Urzędzie Pracy żeby otrzymać zaszczytny status osoby bezrobotnej :-( z jednej strony fajnie - o ile fajnie być bezrobotnym - bo dłużej zostanę z małą, ale jak by nie było kasa dużo mniejsza no i potem trud znalezienia nowej pracy, a ja bym bardzo chciała szybko zajść w kolejną ciążę, chyba lipa wyjdzie z tego, no ale nie będę się martwić na zapas, może znajdzie się dla mnie ktoś łaskawy, kto przygarnie matkę polkę :-)
 
Kati83 a z kim zostaje Mateuszek? oby ten miesiąc powrotu do pracy dłużył Ci się niesamowicie, niech czas leci poooomaaaluuuutkuuuuu.
aneczka1526 trzymam kciuki za matkę polkę :-) - na pewno uda Ci się z pracą :tak:
 
martadelka no na początku mój mąż wybierze zaległy urlop potem ten urlop ojcowski, potem moja mama na zmiane z teściową. Tylko, ze Marcin będzie pracował od 11-19 a ja od 7.15-14.15 więc Mateuszek zostanie na 4-5 godzin max z babciami, ale i tak mi ciężko...:-(
 
reklama
ja dalej na macierzynskim, zresztą jeszcze dosc dlugo bo do 3 albo 5 stycznia, a później dodatkowe 6 tyg. macierzynskiego, potem zaległy urlop z tego roku i jeszce kilka dni z zeszłego wiec do pracy najwczesiej jakos w kwietniu
 
Do góry