reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myśleć...?

reklama
A czułość testu była ta sama?
Tak czułość była ta sama, piersi nadal bolą, brodawki również są jakieś dziwne.. no nic istnieje jeszcze możliwość, że po prostu pink oszukał a owulacja mogła się przesunąć ze względu na nieregularne cykle.. 9 listopada mam wizyte u ginekologa na onkologii więc może coś się wyjaśni... zrobiłabym jeszcze tą bete za kilka dni ale sama nie wiem czy jest sens.. po tak ciężkim roku i tych testach czasami już brak sił.... 😒
 
Tak czułość była ta sama, piersi nadal bolą, brodawki również są jakieś dziwne.. no nic istnieje jeszcze możliwość, że po prostu pink oszukał a owulacja mogła się przesunąć ze względu na nieregularne cykle.. 9 listopada mam wizyte u ginekologa na onkologii więc może coś się wyjaśni... zrobiłabym jeszcze tą bete za kilka dni ale sama nie wiem czy jest sens.. po tak ciężkim roku i tych testach czasami już brak sił.... 😒
Zrób betę. Fałszywy test mógł być zarówno ten pozytywny jak i negatywny ;)
 
Ta kreska pojawiła się o czasie? Nie robiłaś kolejnego testu od niedzieli? Jeśli taka była już w niedzielę, to spokojnie możesz powtórzyć test i jeśli będzie pozytywny, to skocz na betę. :)
Jeju dziewczyny! Dziś zrobiłam test bobo 25 mlu po 3 minutach pojawiła się blada druga kreska 😍🤩❤️‍🔥
 

Załączniki

  • 20231108_054415.jpg
    20231108_054415.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 119
reklama
Do góry