reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myśleć...?

Aktualizacja popołudniowy test innej firmy też z drugą kreską już wyraźniejszą😍 jutro rano lece na bete a w piątek mam wizyte u mojej ginekolog wiem że możecie sądzić że zbyt wcześnie ale z moimi problemami natury kobiecej oraz pracą w szkodliwych warunkach muszę się zgłosić i wtedy bedziemy wiedzieć więcej 💗 a jednak moje wiliczenia zrobily mnie w balona i to jakiego pięknego😍 😅
 
reklama
Aktualizacja popołudniowy test innej firmy też z drugą kreską już wyraźniejszą😍 jutro rano lece na bete a w piątek mam wizyte u mojej ginekolog wiem że możecie sądzić że zbyt wcześnie ale z moimi problemami natury kobiecej oraz pracą w szkodliwych warunkach muszę się zgłosić i wtedy bedziemy wiedzieć więcej 💗 a jednak moje wiliczenia zrobily mnie w balona i to jakiego pięknego😍 😅
Na wizycie i tak nic więcej się nie dowiesz, że bo na usg nic nie będzie widać.
Jedynie co, to najwyżej to l4 dostaniesz jelai masz szkodliwe warunki ( aczkolwiek pracodawca wg prawa powinien dostosować miejsce pracy do ciaży).
 
Na wizycie i tak nic więcej się nie dowiesz, że bo na usg nic nie będzie widać.
Jedynie co, to najwyżej to l4 dostaniesz jelai masz szkodliwe warunki ( aczkolwiek pracodawca wg prawa powinien dostosować miejsce pracy do ciaży).
Niestety nie dostosuje mi warunków pracy, każdy przypadek jest indywidualny a tak jak pisałam w postach wyżej jestem pod opieką onkologa więc nie będę ryzykować i czekać tygodnia, tymbardziej że moje cykle są w cały świat i tak naprawdę nie ma pewności ile dni mineło od owulacji 😉
 
Do góry