reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ma się urodzić, a co się rzeczywiście urodzi:)

Dzioobek jak ci tam? Dbają o Ciebie?
My tez dzisiaj bylismy na USG i 95 % dziewczynka. Cos w tym, jest bo i w styczniu i w lutym wiekszość towarzystwa damskiego sie szykuje
 
reklama
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-dziewczynka
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka/chłopiec
Mija-chłopczyk
Bata-chłopczyk
Bunia-dziewczynka
DziOObek-chłopczyk
Anusiakanusia-dziewczynka
Aniolekk-chłopczyk
Karola7-dziewczynka
:)
 
Dzioobek podziekuj mezowi i rowniez Go pozdrow niech sie odezwie czasem moze ja swojego namowie :) :) :)chlopaki dbaja o Ciebie i sie martwia wiec pewno dlatego bedzie dobrze musi byc i koniec!!!!!!!!!Pozdrawiam

Karola GRATULUJE CORCI
 
DziOObek życzę szybkiego powrotu do domku, bo to zawsze lepiej niż w szpitalu :)
Izabelka jeśli mogłabym prosić o dopisanie mnie i córeczki do listy, będę wdzięczna :)
Ja po ostatnim USG się dowiedziałam tyle, że maleństwo waży 800 gram, czyli jest normalne i zdrowe :)
pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-dziewczynka
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka/chłopiec
Mija-chłopczyk
Bata-chłopczyk
Bunia-dziewczynka
DziOObek-chłopczyk
Anusiakanusia-dziewczynka
Aniolekk-chłopczyk
Karola7-dziewczynka
Adrenalina-dziewczynka
:)
 

Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-dziewczynka
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka/chłopiec
Mija-chłopczyk
Bata-chłopczyk
Bunia-dziewczynka
DziOObek-chłopczyk
Anusiakanusia-dziewczynka
Aniolekk-chłopczyk
Karola7-dziewczynka
Adrenalina-dziewczynka
Abi -chłopiec
Dziewczynki górą???
 
Adrenalkina duza ta Twoja weronika :) niewiem jak teraz moj aleks ale ponad tydzien temu mialk 630g i okolo 27 cm .
a niewiecie ile teraz taka dzidiza rosnie np. /tydzien czy na miesiac ?
 
reklama
mój synek ważył w 23 tygodniu 600g i mysłam, że to dużo - ja jastem nieco drobna, mierzę zaledwie 152cm i bałam sie że on taki duży, a tu wynika że wcale nie, uff jak mi ulżyło ;)
 
Do góry