reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Hm...Chłopak jak marzenie...Mama przesympatyczna więc nie zanosi się na to by stała się jędzowatą teściową;-) Bierzemy!!!Tylko co Oskar na to?:confused:
 
reklama
hehe,ale z was swatki;-)
Moje dziecko dzis dostało ode mnie 3 książeczki z bajkami ale zasnęło przy jedzeniu i nie zdąrzyłam bajki mu przeczytać na dobranoc...
Dzis zauważyłam,że Oli prawie sam przekręca się sie z brzuszka na plecy,zapiera się rączką i odpycha,moja mama mu troszkę pomogła i cyk na plecki! Tak samo jest na etapie "co do rączki to do buzi":-) Jak go położe na poduszce to od razu łepek przyciąga do klatki i drze sie ,żeby go łapać za rączki i podnosić do siadania,a najbardziej lubi jak ktos go nosi i pokazuje wszystko i uwielbia ze mną śpiewac "pieski małe dwa":tak: :-) drze się głosniej niż ja!
Z czerwcówek wyczaiłam linki do piosenek,zaraz wam wciągnę;-)
 
reklama
Olu,my też jesteśmy na etapie piesków...

A Kamilek Wiolu ma faktycznie takie loki,że nie jedna kobitka mogłaby mu ich pozazdrościć...I w sumie,co do swatania,to Kamilek i starszy i bardziej doświadczony będzie...Hmmm...Czemu nie...;-)
 
Do góry