reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

Wydaje mi się, że fryzura powinna być przede wszystkim dopasowana, bo cóż z tego, że modna, jeśli podkreśla to co wolelibyśmy ukryć....
donkat - co do pasemek - nie polecam, bo mnie osobiście się nie podobają (ale to tylko moja opinia), grzywkę za to jak najbardziej, jeśli Ci pasuje :tak:
Ja pół życia z nią chodzę :-D, tylko taką grubą, nie cieniowaną; nawet teraz - choć mam króciutkie z tyłu, z przodu grzywa do brwi:-D

A tu trochę inspiracji: Hairstyles style gallery, curly hair styles, straight hair styles, wavy hair styles, afro hair styles, glamourous hair styles, spikey hair styles, platted hair styles, wacky hair styles, short fringe hair styles
 
reklama
Ja mam bardzo długie włosy i strasznie się kłóci we mnie opcja "zostaw i nie ruszaj" z opcją "ścinaj ale już!"... w maju idę do jakiegoś super hiper fryzjera (umawiałam się miesiąc temu i 19 maj to był pierwszy wolny termin!) i z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej boję się co wymyśli i czy na pewno będzie mi w tym dobrze...

edit: cristalrose dzięki za stronkę, super!
 
Cristalrose, dziekuje za link.

ja mam wlosy raczej krotkie i zapuszczam. ale chciaalbym cos odmienic w tej fryzurze, wiec wiaze sie to ze skroceniem, ktore automatycznie prtzekresli zapuszczanie:-D
 
fryzura - mój fryzjer stylista powtarza że fryzura modna niekoniecznie znaczy pasująca ;-) hahaha
bądź co bądź - ja mam takie szczęscie w życiu, że miałam długie kudły, średnie, krótkie i mega krótkie i we wszystkim mi dobrze.
Jest tak od dnia w którym poznałam mego obecnego fryzjera ;-)
kiedyś jakiś pacan obcinał mnie - wydawało mi się dobrze - a co siedziałam dzień w dzień 40 minut nad kudłami do siedziałam
od 5 lat poświęcam włosom 10 minut max!!! a zawsze wyglądają dokładnie tak jak po wyjściu od fryzjera hihi

ale o czym to ja chciałam - fryzura musi podkręślać to co powinno się podkreślić i ukryć to czego widać nie powinno być
niekoniecznie modne znaczy więc pasujące ;-)
 
Z fryzurą to tak jak mówicie musi być dopasowana do twarzy wtedy wygląda się świetnie. Zauważyłam ostatnio po ulicach chodzące dziewczyny z wygoloną częścią włosów... czyżby to było modne?? Tak czy siak za nic bym nie dała się tak "urządzić". tu potwierdza się zasada - nie wszystko co modne jest ładne.

Jeśli chodzi o kolory to zauważyłam, że modny jest kolor chabrowy co akurat baaardzo mi pasuje bo uwielbiam każdy odcień niebieskiego :)
 
witam :)
mnie się wygolone włosy podobają ale do mojego stylu nie pasuje. Mnie bardzo podoba się fryzurka Natalii Kukulskiej. Ja długo nosiłam czarne włosy teraz mam kręcka na rudosci :) I tak kusi mnie ściąc na krótko ale moj luby cos niezbyt lubi ten pomysł a no i do ślubu chcę długie...no ALE :) ze mna nigdy nie wiadomo.
Taka mi się podoba.
Sean Hanna - short brown straight hair styles

a co do ciuszkow to teraz modne kwiaty no i jaskrawe kolory. Mam mega ochotę na rózowy i pomarancozwy zakiet:)
 
Fajny temat

z tego co ja wyłapałam na "ulicy" i "wieszakach" w sklepach- modny pomarańcz, dżins, neonowe dodatki i ubrania w intensywnych kolorach , granat, neonowe usta :), koronka, luźne tuniki, długie sukienki i spódnice, panterka, biel i beż

ja zawsze byłam zachowawcza w ubieraniu się- ostatnio poczułam się taka nijaka i zafundowałam sobie lakiery do paznokci- żarówiasty pomarańcz, intensywny róż, i granatowy. Od lat maluję paznokcie tylko na mleczno-różowy kolor Inglota. Więc dla mnie to szok :)
 
Ostatnia edycja:
bylam dzis u fryzjerki i wypytalam o nowosci. ona byla 1.5m-ca temu na szkoleniu i podobno teraz modne sa wszelkie odcienie zlota na wlosach i jednolite kolory, choc delikatne jasne refleksy tez (takiez wlasnie mam, bo takie lubie) ;)

wygolone wlosy nie przemawiaja do mnie

mnie sie podba ta fryzurka, ale na moich prostych wlosach byloby ciezko uzyskac ten efekt Great Lengths - medium brown straight hair styles

a ja mam cos takiego Eric Stipa - short blonde straight hair styles
 
oj uwielbiam rude włosy!! kiedyś miałam... teraz od 6 lat nie farbuję i trochę szkoda mi zacząć, zwłaszcza że kiedyś pewnie i tak będę musiała ;)
dla mnie nr 1 to taka fryzurka i kolor:
2.jpg
 
reklama
takie kolory miewalam w "czasach mlodosci":-Duwielbialam sie poczatkowo w tycjanach a potem w czerwieniach. od kilku lat wole stonowane kolory, ale zeby nie bylo tak smutno, to zima "walnelam" sobie znow czerwony i.....nie bylo juz zachwytu. zle sie czulam. chyba juz te czasy minely. chco an kims mi sie nadal podbaja wszelkei czerwnienie, burgundy, roze

a o takiej dlugosci wlsoow to moge pomarzyc, nigdy nie dochowalam sie az tak dlugich i nie ma takiej mozliwosci
 
Do góry