reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Błonka współczuje bólu. Widzę, że większość z nas doświadczyła podobnych przykrości. Mi pod koniec ciąży mały tak uciskał mi żebra (były połamane), że myślałam, że nie wyrobie. Płakałam z bólu, domownicy chcieli na pogotowie dzwonić. Uczucie było takie, jakby ostra kość wbijała mi się w bok. Ale na szczęście puścił po jakimś czasie.
 
reklama
najlepsze sa monitoringi u gina jak ktos ma mozliwosc polecam!! bo mnie te testy w ogole nie pomogly niestety, od owu wychodzily caly czas pozytywne do samego okresu............ a owu nie bylo :(
 
Błonka napisz jak zareagowalas posmiejemy tak jak pisalas oderwiemy sie chwilke :)
okres mi sie spoznial.. ale jakos tak nie dotarlo do mnie ze to moze byc ciaza no bo jak to.. po tylu latach, odstawilam leki bo mialam w styczniu miec laparoskopie, wiec dalam sobie spokoj na 2 miesiace...
ale na wszelki wielki zrobilam test, bo chcialam okres wywolac luteiną... poszlam rano do lazienki.. NASIURAŁAM do pojemnika... zrobilam goi patrze jak pasek zaczyna moknąc... patrze patrze ale cos mi nie pasuje.... zapalam swiatlo mocniejsze... i widze slaba kreske tak slaba ze patrzalam na nia chyba z pol minuty... siadlam na dywaniku w lazience .. kolysze sie do przodu i do tylu i powtarzam "o kur.. mać" i tak w kolko..... pobieglam do meza, pokazyje biedakowi zaspanemu a on ze nic nie widzi.. no to go palnelam w łeb.. i o coś tam nagle widzi... poszlam do ginekologa i ona potwierdza ze jest pęcherzyk ciazowy... a ja do niej jeszcze na fotelu.. "ale jak to miałam miec laparoskopie?!" ona na mnie patrzy z niedowierzaniem co ja gadam.. a po chwili dopiero sie poplakalam i zaczelam smiac co ja wygaduje.........
 
nie dziś :) okazało się ze mamy skitrane opakowanie kiszonej z biedry i zaraz z daty wychodzi :) więc z marcheweczką i cebulką zrobiłam, do tego kupiłam fiskekaker czyli kotlety z ryby takie mielone, wyglądają jak ziemniaczane, do tego ziemniaczki w mundurkach i git ;)

a co do testów...musisz bardzo uważnie wczytać się w ulotkę, ale nie wcześniej jak 12dc zaczynasz robić i jak wychodzi jedna bledsza a druga mocniejsza to nie ma owulacji, muszą być dwie mocne jednakowo - tam w instrukcji masz wszystko napisane, łącznie z tym kiedy robic
 
wiem wiem ze tam pisze , mialam tak ze jednego dnia byla slaba a drugiego mocniejsza niz dnia poprzeniego ale nmigdy nie była az tak intensywna jak ta 2
 
hahai błonka jakbym o sobie czytała - ja zrobiłam test bo spóźniał się @ ale tylko jeden dzień a że za tydzień miałam umówione hsg to każdy dzien opóźnienia mnie wkurzał bo bałam się że nie zrobia tego hsg jak się bardzo spóźni, więc zrobiłam test i wręcz spadłam z kibelka jak zobaczyłam tą druga bladzioszkę..... na prawdę jasna była poleciałam do meża ale był tak zaspany że tylko powiedział acha i przekręcił się na drugi bok..... moje pierwsze słowa to tez było "o ku**** chyba mam zwidy"
po tylu tysiącach negatywnych testów byłam pewna ze to jakas pomyłka
 
reklama
agusia tudzież dziewczynki które pamiętają....kiedy zaczęło Cię bolec jak na miesiączkę? bo ja od gdzieś półtorej dwóch dni, czyli od ok 23dc wieczór...i nie wiem, czy to na miesiączkę się zbiera? piersi zawsze mam obolałe przed miesiączką, więc żaden wyznacznik
 
Do góry