reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam i ja po dłuższej nieobecności.

U nas nic nowego. Oprócz mięśniaka którego narazie mam nie tylkać wyszło że pęcherzyki mi nie pękają miały w obu jajnikach ponad 30 mm, zero owulacji . Musze hormonki unormować . Jakie leki brałyście jeśli pęcherzyki były ale nie pękały?
 
Z tego co ja sie orientuje to podaje się jakieś zastrzyk....ale nie wiem....ja sie zastanawiam czy ja nie mam tego samego problemu....
 
czesc diewczyny- ja sie nie odzywam bo zdycham- dopadły mnie mdłosci calodobowe, słabosc i poty- juz ama nie wiem co o tym myslec. gin dopiero za 2 tyg i bardzo sie boje:(
trzymam kciuki za staraczki- troche czytam was ale caly czas staram sie lezec i spac, kiedy tylko moge- a tu w domu remont:/
 
Den bedzie dobrze kochana!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ja sie nie odzywam bo u mnie nic ciekawego ;/ męzulek już po badaniach teraz czekamy na wyniki ale dopiero odbiore w listopadzie jak bede w Pl ;/ wiec tyle nie pewnosci
 
Czesc dziewczyny
Blonka przykro mi :(
Ja bylam dzis u gin i zalamka po clo 2x1 ani jednego pecherzyka, czyli brak owu.. Od nast cyklu 3x1 dawka mam nadzieje ze to cos da. Przykro mi bo sie nakrecilam na ten cykl. Wiecje jakie sa inne leki na wywolanie jajeczkowania? Zastrzyki sa lepsze od tabletek? Dostalam tez skierowanie na badanie nasienia partnera. Orientujecie sie czy sa to platne badania? jak tak to jaka cena ? trzymam kciuki zebysmy wszystkie jak najszybciej ujrzaly wymarzone II
 
ale skoro ty masz problem z jajeczkowaniem , to po co badania dla faceta? hmmm najpierw niech się zajmą twoją owulką kochanie... Chociaż jeśli m nie ma nic przeciwko to czemu nie. Ja miałam problem z jajeczkowaniem , ale po 2 x 1 clo było jajeczko , tylko Pregnyl w zastrzyku na pęknięcie dostałam.

a ja wciąż czekam na @. Szlag mnie trafia, bo niepotrzebnie przedłużyłam sobie cykl. Ale chociaż gdyby ... to nie zaszkosziłabym. Powiedziałam dziś mojemu m , żebyśmy troszkę dali sobie luzu i , żebym najpierw poukładała swoje życie zawodowe , ale on na to , że już stary jest i bardzo chce mieć dzidzię jak najszybciej. Nie wiem co mam robić, brać to clo , czy nie.... doradźcie dziewczyny , bo nie wiem co robić ...
 
reklama
Leila my za badanie armii płaciliśmy 100zł
Błonka tulkam miałam nadzieję że sie wkońcu udało;///
Den jak się czujesz??
Suzi gdzie te fluidki ?? no i pisz kochana co u Ciebie!!! jak maluszek masz jakieś dolegliwości ciążowe?? kiedy na wizytke bo już zapomniałam:p buziaki kochane trzymajcie sie cieplutko i uda się nam wszystkim niebawem!!!
 
Do góry