reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kruszka dupek i lutka to to samo, tylko inny producent i dziesięciokrotna różnica w cenie :wściekła/y: Lutka kosztuje jakieś 3,20 a dupek 32 zł
Ja też dostałam lutkę na wyregulowanie, pierwszy cykl na wywołanie i trwał aż 73 dni. A każdy następny 24-26, czyli działa :-) Może masz mieć takie długie cykle, może taka Twoja natura te 41 dni.

Błonka czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a ja sie kochana nie zgodze ze to samo bo duphaston wg mojej gin to lek po ktorym nie wystapuja zakarzenia jezeli chodzi o lutke dowcipna bo ta jest mocniejsza... a w ciazy raczej sie daje dowciipna bo ta podjezykowa jest z tego co wiem na wywolanie @ i do czasu @..
duphaston to dydrogesteron ze wspomagaczami i on jest sztuczny i nie wplywa na temp ciala a luteina ja podwyzsza i nie mozna przy niej stosowac NPR... jakos tak :D
 
Kruszka dupek i lutka to to samo, tylko inny producent i dziesięciokrotna różnica w cenie :wściekła/y: Lutka kosztuje jakieś 3,20 a dupek 32 zł
Ja też dostałam lutkę na wyregulowanie, pierwszy cykl na wywołanie i trwał aż 73 dni. A każdy następny 24-26, czyli działa :-) Może masz mieć takie długie cykle, może taka Twoja natura te 41 dni.

Błonka czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&


ankka02 mówisz jak mój Mąż:-) Tylko on uzywą tego okreslenia do wielu rzeczy :-).:crazy:

Nie miałabym nic przeciwko tak długim cyklom, gdyby nie to, że czas leci, a te prawie dwa tygodnie róznicy robi mi różnicę. Ech..... Moja gin jak mi mówiła, że zwiększymy dawke CLO w nastepnym cyklu, jęsli rzeczywiście w tym nic nie będzie to spojrzała na mnie i mówi: "Aaa, bo Pani ma takie długie te cykle..." No ale bez lutki w tym cyklu tez sie obędzie :-)
 
ja nie wiem w sumie czemu mi nalutke zmienił dupka brałam przez 10 dni i po odstawieniu po 1 lub 2 dniach miałam@ a ta lutke teraz biore 2 dni w 24 i 26dc po dwie....i sama nie wiem kiedy mam @ dostać...choć brzych troche pobolewa mnie....ale czy ta lutka to nie za krótka ja biore???brał ja ktos tak????
błonka kochana kurcze ja juz chce 17 i dobre wieści od ciebie!!!!!!
 
reklama
Do góry