reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kochana tulam mocno...bardzo mi przykro....
My z meżem w tym miesiacu mamy akcja dziecko...robimy wszystko,zeby sie udalo...bedziemy swirowac, nakrecac sie, czekac....ale to ostatni taki cykl.....
 
Błonka tak mi przykro , serduszko przytulam Cię mocno do swojego serduszka... KOchana w koncu nam się uda. Doskonale wiem co dziś czujesz. Ja się wczoraj upiłam ...
 
Błonka strasznie przykro.................Ściskam Cię mocno. Następnym razem nam się uda.................... wszystkim.


Ale by było super!
 
dziewczyny kurcze co tu tak cicho?????czy ten wątek zanika juz?????halllllo co u was???błonka,maja,myśa,ania,ikasia,kruszka,den i wiiiiiiele innych pisac co tam u was???
u mnie dalej nie ma @ kurcze a juz bym chciała zeby była!!!!!!
 
reklama
Do góry