reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ja tez jak bylam z moim ex i mielismy zaplanowany ślub na lipiec w połowie kwietnia umarla jego babcia i tez chcielismy odwolac slub ale kazdy mowil zeby nie odwolywac ze babcia by tego nie chciala wiec nie odwolalismy ale miesiac pozniej los sam zdecydowal ze łśubu nie bedzie i się postanowilismy rozstac
Błonka takie piekne endo i wogole napewno si euda!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
błonka tak więc wszystkie w piątek zaciskamy &&&&&&&&&&aby sie udało!!!!a kiedy bedziesz wiedziec czy sie udało??
maja póki nie ma @ nie wolno tracic nadzieji!!!tak wiec jeszcze wszystko mozliwe!!!
no mówie wam masakra a jak byli prosic na wesele tacy szczesliwi nawet młoda juz o dziecku przygadywała zeby chciała miec...ale odłożyli na przyszły rok wesele
 
kchana gdyby tempka byla 37 to moze bym jeszcze wierzyla w to ze moze jednak ale ze spadla o tyle to juz nie licze na to , @ hmm nie ma 3plamki na caly dzien i to tylko po siku i tyle ale jutro si erozkreci i teraz powiedzcie jak liczyc od dzis czy od jutra??
 
Maja licz od normalnego krwawienia bo to to nie wiadomo co bylo....
A jesli chodzi o mnie to na bete chce isc za 16 dni czyli 21 października.... Chcialabym zeby sie udalo bo jak teraz nie zaskoczy to do laparo sie juz nie staram... Nie mam za co...
 
Błonka będę trzymałam kciukasy tak mocno , że posinieją. Chciałabym cieszyć się kolejną fasolką ;) na naszym wątku. A propos będziemy razem testować w tym cyklu ;). Może będzie podwójny traf ;)
 
Alebur no to za Ciebie równiez zaciskamy mega kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za wszystkie przed owulkowe mocno zaciskamy kciukasy!!!
 
reklama
Do góry