reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maja ty to jestes pozytywna! warto czasem wejsc i poczytac zeby poczuc sie lepiej:)
kruszka moze faktycznie poczekaj jeszcze i beda 2 kreski??? &&&&&&&&&&&
wiem co czujesz- jutro mam termin@ i nie wiem czy miec nadzieje czy odpuścic.
zrobilam test 5 dni temu i byl negatywny(zreszta wiedzialam ze jest za wczesnie i tez nie wiem dlaczego go zrobilam. hm) a ostatnie tempki takie ładne ze bedzie mi bardzo przykro jak znowu @ przyjdzie..
 
reklama
Den no to superowo że tempka nie spada a termin @ na jutro!!! mega kciukasy kochana testujesz jutro???ja mam na środe @ale nadejdzie;/
Ikasia no to jeszcze chwilke i działajcie!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&oby sie udało i to byl ostatni cykl staranek!!!
 
maja ona nie tylko nie spada ale nawet urosla, aler juz tak mialam, wiec nie testuje.
zreszta gin powiedzial, ze sluzu plodnego nie widzial, wiec i task umawiamy sie na iui w pazdzierniku:/
jedyne co to zawsze milo sie połudzic wiedzac ze owu była, bo przdtem nie bywało, wiec czekałam na @ jak na skazanie i mialam doła, a teraz czekam na nastepny cykl z clo i iui:)
aler @ przyjdzie bo podbrzusze boli od 2 dni i(.)(.) też

lkasia działajcie- ponoc seksik dziala przeciwbolowo, wiec dwie pieczenie na jednym ogniu:p
 
no no Den hmm ból w podbrzuszu może być no a cycków tymbardziej:)))) tak wiec ja zaciskam za Ciebie mega kciukasy aby to IUI nie bylo juz potrzebne!!!!
mnie wlasnei nic nie boli i to mnie martwi, wczoraj jajnik mnie bolal bardzo ale juz po wszystkim:)
A gdzie reszta dziewczyn??!!! wchodzić i pisać !!!!
 
No no dziewczynki ..mega kciukasy za Was....:)
My dzialamy dzialamy...wczoraj test owu byl negatywny...ale dzisiaj juz pozytywny:):):) Wiec jest szansa ze tam wsystko ok...a generalnie cykl jest naturalny...jednak i bez clo i bez dupka...za duzo lekow bralam, zeby jeszcze faszerowac sie clo...a na dupka nie mam poprostu ochoty w tym cyklu....i zobaczymy co z tego wyjdzie:)
 
Kruszka o ile dobrze licze to dzis juz kolo 35dc tak?? wiem ze czasami dziewczyna juz tak kolo tego dnia to wychodza Ii grube krechy nie zaleznie od pory dnia czyli nawet z wieczornego moczu ,ale wiem tez ze i do 3miesiaca nie wychodza pozytywnie:p tak wiec jutro czekamy na piekne II krechy!!!
a powinien zauwazyc ale moze mial gorszy dzien i poprostu przeoczyl? bo po peknieciu zostaje jeszce plyn i widac ze byl tam pecholek tak bynajmniej moj gin mowil kiedys . No ale narazie mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za piekne II krechy

Wczoraj był 33 a dziś 34 d.c.


Niestety jedna krecha jak nic :-( no trudno będę dalej czekała na @.
Jutro wylatujemy, więc jesli dostane na urlopie, to sie najwyżej troche przemęczę.
 
Czesc dziewczyny :)
odstawilam juz bromergon i prolaktyna spadla :-D bylam u gin w sobote i przepisal mi lutke dowcipnie na wywolanie okresu. i tu pytanie po jakim czasie odstawienia lutki dostane okres??
No i niestety na brak owulacji dostalam CLO, powiedzial ze z tym cyklem powinno sie udac :rolleyes: jak na was dziala CLO?? boje sie troche ostatnio ciagle faszerowana hormonami jestem a bez zadnych skutkow.
 
Kruszka tulkam ,mi dziś skoczyła o jedną kreskę wgóre i biegiem z bananem na buzi zrobilam tescik ale oczywiscie jedna kreska!;(
lecę do pracy ,do późneij buzka
 
reklama
Den tylko ty nam pozostałaś w tym cyklu!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&wiesz co boli mnie jajnik na ktorym mialam cyste ale znikla sobie i nie wiem czy sie nowa nie robi
Ikasia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry