reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ikasiu no to dobrze że bolą:) oby sie udało!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mnie też cycole dziś bolą jakoś tak dziwnie i już są większe dziwne bo dziś dopiero 8dc zazwyczaj tak w okolicach owulki tak mam a nie na samym początku chyba ze sie owulka pospieszyla i nas wczesniej odwiedzi!!!:) oby to moze zdarzymy przed męzulka wyjazdem:) i tutaj taki mega prezenciorek na moje urodzinki i zobaczymy bijące serducha naszych wymarzonych trojaczków:)))) dobrze ze za marzenia nie karają bo dostałabym dożywocie:p
Aniu nie trać nadzieji!!! kochana uda sie wkońcu!!!
Suzi ale daj nam tutaj znać co i jak oki??!!
 
reklama
lecę spac kochane mam nadzieje że jutro będzie lepiej oby mnie tylko nie rozłożyło mocniej bo muszę jutro pracować:/
Suzi trzymam mmmmooooooocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& daj nam tutaj szybciutko znać mam nadzieje ze jak rano włączę kompa przed pracą to będzie tutaj piękna fotka maluszka i załapię się na fluidki!!! buzka
trzymajcie się dziewczyny i do juterka mam nadzieje ze bedziecie bardziej aktywne !!! buzka dobrej nocki
 
DZwonili z kliniki i wizyte bede miala później ok 24. Maja dzwonic bo mam chilke od domu. Czyli jutro dam Wam znac co i jak:*
Dobranoc moje drogie:)
 
Suzi i jak tam??mam nadzieje ze wszystko ok...
ankka02 nie stresuj się, moze akurat tym razem owu będzie pozniej,ja w tym cyklu miałam kolo 11dc a normlanie mialam kolo 18dc...wiec nigdy nic nie wiadomo:)

U mnie dzisiaj temp 36,9...wiec dalej jest wysoka...chociaz starsznie mnie bolą cycki i mam potworne bole brzucha, jakbym miała dostać @...ale w poprzedniem cyklu tez tak miałam...moze ja tak reaguje na dupka??
 
Suzi dawaj nam tutaj szybko znać!!! mam nadzieje ze nei zatrzymali WAS w szpitalu!!! ale o 24 wizyta to już porażka troche ja też czasami jak chodziłam do swojej ginki to wychodziłam o22 ale o 24 :szok: ale wiem kochana ze warto bylo czekac tyle zeby zbaczyc serducho
Ikasia oby nie nadeszła&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Aniu myśl pozytywnie kochana!!! wiem łatwo si emówi a trudno robi ale samo nastawienie tez duuuzo daje ,ja np czuje ze nam sie uda naturalnie a nie ivf!!! tobie tez kochana sie uda w najmniej oczekiwanym momencie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ja zmykam do pracy biegiem :* i do póżniej kochane staraczki!!!
 
suzi tez trzymam kciuki- ale pewnie wczesnie nie napiszesz- trzeb odespac po takiej wizycie:)
maja twoje marzenia sa bardzo optymistyczne- i dobrze mi sie tez marzy czwórka:p
i nikt mi nie zabroni, chociaz jak na razie ani jednej fasolki nie ma..
a ja dzisiaj na ciag dalszy monitoringu, za godzinke- ale jestem wkuta na maksa, bo moj wolał z kolega sobie posiedziec i jak wrocil to nie mial sily, a jak powiedzialam ze prawdopodobnie juz po ptakach, to sie wkurzyl ze on musi wiedziec wczesniej- a ja glupia chcialam zeby bylo spontanicznie i bez presji... no wiec wojna i z przytulanek nici- trzymajcie &&&&&&&&& zeby owu była w weekend bo tego mojego zamorduję:/
 
WItam Was moje drogie
biggrin.gif

Przepraszam że wczoraj nie pisałam ale weszlimy do gabinetu ok 24
shocked.gif

Serce bilo jak dzwon
biggrin.gif
maluch ma 9,4 mm wzrostu, wszystko jest w porządku
laugh.gif

Widzialam i słyszalam serduszko!!!! Bardzo się cieszę
Kolejna wizyta 06.10. Termin mam na 3 maja 2012
laugh.gif

Posylam milion &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dlaWas:) i specjalne ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^***********************######################################
 
Suzi cudownie, strasznie się cieszę, czyli jesteś brzuchatką pełną gębą i teraz juz będziesz spokojna. Super, świetna wiadomośc na początek dnia, buziaki dla Was.
 
reklama
Do góry