reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dzięki drogie panie! :)

agnieszka_dk, przez PCO mam niesprawny lewy jajnik i prawy niezupełnie sprawny, więc normalnie miewałam owulacje co drugi cykl, ale teraz okazało się, że tak naprawdę nie mam owulacji praktycznie wcale. pęcherzyki na prawym jajniku rosną do pewnego momentu, a potem stopują i nie pękają. brałam kilka cykli cyclo progynovę, która miała sprawdzić, czy uda mi się choć na jakiś czas wyregulować hormony, ale nie udało się - już pierwszy cykl po odstawieniu hormonów się wydłużył. brałam też kilka razy duphaston na wywołanie @, bo bez tego nie mam okresu miesiącami.

teraz biorę dupka od 15 dnia cyklu przez ten i kolejny miesiąc i jeśli nie uda mi się zaskoczyć, to od listopada wkraczamy z ciężką artylerią i monitoringiem cyklu.

a no i bromergon od lutego wcinam, bo bez tego mam prolaktynę na kosmicznym poziomie...

a w ogóle, zapraszam na kawkę z rana, myśmy dopiero odespali weekend ;) :D
 
reklama
risa :) duzo milosci malo zlosci i ogromnej ilosci gosci (w brzuszku ;p)
ania, jestem w szoku co to twoja tesciowa wygadywala... nie pojmuje tego ktora normalna matka tak robi?
ja na usg dzis ide, pierwsze w tym cyklu, boje sie troche ale cos mi pika jajnik wiec chyba cos rosnie... po wizycie raczej tu nie wpadne bo mam dzis 2 rocznice slubu ;p ale jutro rano sie zamelduje :)
 
Błonka kochana zycze Wam duzo milosci i upragnionego Bobaska:) A jak będzie milosc i bobasek to reszta sama się pouklada:D:*:*:*:*:*:*:*:*&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
suzi kiedy nastepna wizyta u lekarza i usg, bierzesz jakies leki czy nic. Sorki że tak wypytuje ale miałas jakies przeczucia przed @, jakieś objawy na ciąże . Moze zmiana samopoczucia czy pobolewanie podbrzusza, inny śluz czy cóś?? Ja jestem 9 dni po owu i tak chciała bym żeby @ nie przyszła :-(. Strasznie sie ciesze że Tobie sie udało
 
suzi kiedy nastepna wizyta u lekarza i usg, bierzesz jakies leki czy nic. Sorki że tak wypytuje ale miałas jakies przeczucia przed @, jakieś objawy na ciąże . Moze zmiana samopoczucia czy pobolewanie podbrzusza, inny śluz czy cóś?? Ja jestem 9 dni po owu i tak chciała bym żeby @ nie przyszła :-(. Strasznie sie ciesze że Tobie sie udało

Kochana i Tobie sie uda zobaczysz!!!! Wszystkie sie przeniesiemy na przyszle mamusie:tak:
Wiesz co wlasnie nic nie czułam, moze dlatego ze spisalam cykl na straty bo bylam u gina w 9 dniu i pecherzyki byly male i bardzo słabe endo...potem źle się czulam ale to tak jak by mnie cos rozkładało i nie wiedzialam czy brać gripex czy nie no i zrobilam test:tak: a i gardło mnie bolalo:baffled:
 
hehehe to ciekawe objawy ciążowe, widzisz u mnie podobnie było też w 9dc byłam na usg i nie było pecherzyków, też spisałam ten cykl na straty ale ból brzucha dal mi do myslenia i testy owu wykazały że w 17dc było jajeczkowanie, oj trudne te staranka baaaaaardzo
 
reklama
U mnie testy ow wyszly na + ok 16dnia i miałam mocne skurcze :]
ja też, w nocy z piątku na sobote tak strasznie mnie bolał brzuch jajniki że nie spałam przez polowe nocy, normalnie jak by mi coś miało sie urwać. Zobaczymy za kilka dni czy sie spisaliśmy, jak nie to chyba zdecyduje sie na wizye w klinice w Krakowie bo w mim rejonie to juz nie bardzo jest do kogo pójśc ,każdy patrzy jak by Ci tylko portfel wyczyścić, żeby chociaż mogli pomóc mimo tych wydanych pieniedzy
 
Do góry