reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ankka02, jedna z moich młodszych sióstr jest zapalonym fotografem, mimo, że ma dopiero 16 lat, to jej prace są świetne... to ona nas foci :) a co tam, zareklamuję jej bloga, jakbyście chciały zajrzeć ;) photoblog.pl/aurille/ :)

kurcze, przed chwilą się dowiedziałam, że znajoma jest w ciąży, szybciutko im się udało, w sumie to chyba w pierwszym cyklu faktycznych starań... strasznie mnie ta wiadomość ucieszyła, mimo, że w głębi duszy okropnie jej zazdroszczę ;)

Błonka, najlepsze rocznicowe życzenia! miłego wieczoru i owocnej nocki... :D :D :D
 
dzieki :)
a ja bylam u ginki, mam pecherzyk prawie 18 mm, w czwartek zastrzyk na pekniecie.. no i robimy tak ze inseminacji nie robimy w tym cyklu tylko odkladam pieniazki na gonadotropinki na przyszly cykl, bo w 1 miesiacu nie bedzie mnie stac na leki i na inseminacje... teraz naturalsik :) akurat rocznica slubu, wyjazd na wakacje ;p moze sie uda :D tylko endo cienkie, niecale 6 mm ale podobno jeszcze do czwartku podrosnie...
 
Błonka wszystkiego najlepszego z okazji 2giej rocznicy slubu:) no i oczywiście szybkiego zafasolkowania!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& No ładne te pęcholoe i napewno urosną do czwratku!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ania współczuje ci z całego serca!!! ja miłam tak z moim ex co mamusia powiedziała to świete bylo i zawsze ją umiał wytłumaczyć za wszystko ale ja nie umialam tego olać tylko zawsze sie kłóciłam bo bolało jak cholera ale naszczescie to juz jest przeszłośc! teraz jak cos tesciowa powie nie tak to mój odrazu ją poprawia . życzę Ci duużo cierpliwości i wytrwałości!!!Aniu wsumie ja jeszcze do 30października mam 23:))))
Myśa ja również zacikam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby ta wizytka była nie potrzebna!!!
Chętnie bym wpadła do WAs na to winko ale nie stety za daleko mam:( fajnie by było kiedyś się spotkać w realu z naszymi maluszkami i tak sobie poplotkować i pochwalić naszymi Skarbami!!!
Suzi pisz nam kiedy masz nastepna wizytke !!!
Aga niestety ale to nie objawy na fasolke ;/// jutro ostatni dzień cyklu a w środe czas na @ ,a teściki mam w domku ,ale nie czuję żeby to byla fasolinka i nie robie teściku no chyba ze @ się spóźni o tydzień:)
 
Ostatnia edycja:
a no to jeszcze tylko i aż 10dni:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ale fajnie zobaczymy SERDUSZKO!!!:))))))))))))))))))
JUPIIII:* kochana
 
reklama
No Błonka do roboty:) a endo podrośnie napewno więc nie ma się czym martwić ,lepiej mysl skad wziąć tyle kaski na wyprawkę dla maleństwa:p a nie o zbieraniu na kolejne IUI&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Myśa kochana tobie tez czuje ze się uda niebawem &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ehh jak fajnie bedzie jak tyle ciężarówek się nam narobi :)))
 
Do góry