reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Poldi wiem ze czekanie jest okropne, my wszystkie tak mamy co miesiac, przyjdzie malpa czy nie przyjdzie :) ja mam nadzieje ze do mnie nie przyjdzie, boli mnie moj jajnik mam nadzieje ze peknie lada dzien, akurat moj m ma teraz 5 dni wolnego wiec bedziemy sie ooosstrooo starac :)
pęknie na pewno i chłopaki Twojego M dopadną komóreczkę :)
 
dziękuje Wam dziewczynki za kciuki:) Spędziłam dzisiaj milo dzień, dopiero wróciłam do domu, mamy piękną pogodę, słoneczko praży aż chce się żyć
 
a mnie boli gardlooo :( a chcialam lody zjesc wieczorem... : ( (


opkupilam sie w kwiatki, doniczki, sadzonki, nasionka i ide szalec w ogrodzie :D maciejki kupilam 3 paczuszki, ale bedzie paachniec :)
 
Myśa na pewno pięknie urosło :)
Poldi ja też o drugie się staram ,już z 10-11 mcy i też nic ale nie tracimy nadzieji, uda się na pewno :)
 
mocno za Was wszystkie zaciskam&&&&&& i zazdroszczę Wam że macie chociaż po jednym skarbeczku!!!! ale uda się z następnymi skarbkami napewno!!!
nam się też marzy trójeczka:))) i wiem że kiedyś sie uda napewno!!!! i babcia będzie miała wkońcu tą wymarzoną i wyczekiwana wnusię:* dla Was
 
otwarty i działamy pełną parą, ubzdryngoliłam sie winkiem a od jutra biore sie za swojego R. Wymęcze go za wszystkie czasy ale stracha mam przed jutrem i tym co ginka powie. Śpijcie dobrze
 
witajcie :)

Błonka- u mnie otwarty od wtorku wieczora :)) dziś 11d.c. i tez w grafiku działanie :))

Myśa- masz rację ,jak jest słonko to od razu inne nastawienie do zycia:)

Maja- z całego serca życze Ci trójeczki bączków :)))no i choc jednej córki :);)

Dentico- Witaj:) jak u Ciebie na froncie ??


ja w tym cyklu od 16d.c. bede brała lutkę i liczę ,ze tak jak w listopadzie gdy ją brałam pomogło tak pomoże i teraz ..

pozdrowienia 4all :))
 
reklama
Do góry