reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam Was dziewczyny,

mam pytanie. Jestem drugi raz po pregnylu, ta sama dawka, czyli 10000j. Pamiętam jakie wtedy miałam objawy, typowe ciążowe, wkońcy test i ciąży nie było. To było we wrześniu. Teraz jestem w 26 dc, nie moge sie juz doczekac testu, ale musze wytrzymac przynajmniej do piątku. Ale od wczorajszego wieczoru, boli mnie brzuch jak na @. Wtedy tego nie miałam. Boje się, że to przeprowniednia miesiączki, ale słyszałam tez, że taki ból jest gdy doszło do zagnieżdzenia. Dodam, że jestem na luteinie, bez niej nie dostaje @, musze najpierw wyklucz ciąże a potem odstawiam luteine, wiec na spóźnianie @ nie ma szans. Prosze o pomoc, każda wskazówka wiele mi da :)

Pozdrówka
 
reklama
Kasik niestety nie mogę Ci pomóc...nie mam jeszcze doświadczenia w objawach ciażowych...
Na test ciązowy jest moze za wcześnie, ale czytałam, że test owulacyjny wychodzi pozytywnie, jeśli jest siew ciązy...zależność jest taka: jesteś w ciąży to test owu zawsze wychodzi pozytywny, ale pozytywny nie oznacza zawsze, że jest siew ciąży...Jeśli zrobisz TO i wyjdzie negatyw, to będzie oznaczało, że na pewno nie jesteś w ciąży...jezi wyjdzie pozytyw, to bierz lutkę i za jakis czas spróbuj ciążowym...lub od razu idz na bete...
 
den, hopee no właśnie @ miałam tylko 3 dni i nie taka obfitą jak zawsze no ale jak mi się skonczyła to po 2 dniach zrobiłam test i tylko jedna krecha była :-(. No i teraz zaczynam się martwić że to jakieś straszne choróbsko

kasik ja na twoim miejscu brała bym luteine i za kilka dni na krew poszła,
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
Bafinko bardzo gratuluję! spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania

Basiulka mi kiedyś lekarz proponował leczenie tym lekiem, też mam pco i podobno jest bardzo dobry...ja nie skorzystałam bo znalazłam się w szpitalu z zupełnie innych przyczyn i zupełnie co innego leczyłam, ale kiedyś zeszłyśmy z panią doktor (która leczyła mnie w tym szpitalu) ze jej córka ma to samo co ja, i została leczona własnie tym lekiem i się udało. Mój poprzedni lekarz tylko o tym mówił w tamtym czasie i w moim przypadku oczywiście. Chyba trzeba basiulko77 zaufać lekarzowi:tak:

Kasik83 ja ci dam wskazówkę...myślę, że najlepiej będzie jak spokojnie jeszcze zaczekasz...nie nerwowo-spokojnie. Po pregnylu mój lekarz mówi,że może być ból brzucha...takie ciągnienie i faktycznie. Nie nakręcaj się, zdrowy rozsądek to podstawa a jak wyjdą dwie kreski w swoim czasie to będziemy mocno gratulować i tego Ci życzę:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry