reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
no własnie nie mam monitoringu ale sluz kurze jajko podbarwione nitkami krwi i ból jajnika mialam
a potem pare dni temp wyzsza o 2 -3 kreski
albo to torbiel, albo niedomoga lutealna albo co?
nie wiem czy odstawic lutke czy zwiekszyc dawke

aha a ponoc lutka pare dni przed owu w dawce 2*1 dziennie nie blokuje- szczeg przy mojej masie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Den ciężko powiedzieć...ja tez w tym cyklu nie miałam wyraźnego skoku tempki i jestem zdezorientowana...
Czesć amalfi...jak po pracy?
Dopiero poniedziałek, a ja już jestem zmęczona...:)
 
Dobrze, ja wlasnie zaczelam weekend wiec odpoczne troszke heheheh
den idz do ginka, masz jakas wizyte wkrotce???
 
ja też się właśnie nad tym zastanawiam...i chyba jutro przed pracą pójdę...jak będzie na poziomie poza skalą to będzie znaczyło, że owulki nie ma..a jak zaniżona...ze pewnie jakaś niedomoga...na wizytę zapisałam się na piątek, to od razu gince pokaże...
Sama już nie wiem...do pacy mam na 8:00, więc znowu będę musiała wcześniej wstać...:baffled:
 
reklama
Do góry