reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dupek napewno nie zaburza wyników...ale jak lutka, to nie wiem...
den możesz jeszcze zbadać estradiol: "Estradiol (E2) jest produkowany przez dojrzewające pęcherzyki Graffa. Jego poziom zmienia się istotnie w ciągu cyklu. Badanie stężenia estradiolu wykonuje się w 3dc (razem z FSH) w celu oszacowania rezerwy jajnikowej, w późnej fazie pęcherzykowej (na kilka dni przed spodziewaną owulacją) w celu oceny dynamiki dojrzewania pęcherzyków oraz po owulacji w celu oceny czynności ciałka żółtego. W monitorowaniu owulacji (szczególnie w cyklach stymulowanych gonadotropinami) powtarzanie badania estradiolu w połączeniu z USG umożliwia ocenę rozwoju pęcherzyków a także określenie optymalnego momentu do podania leków zawierających gonadotropinę kosmówkową (hcg) w celu wywołania pęknięcia pęcherzyka (pęcherzyków)."
 
Ostatnia edycja:
reklama
lutka zaburza a o jakie wam chodzi bo dopiero weszła na wątek i nie doczytałam?

oki doczytałam lutka przy badaniu progesteronu podwyższy wynik

myślę że dupek też bo przecież to naturalny progesteron
 
hej dziewczyny

Potrzebuje Waszej pomoc, bo w necie nic konkretnego nie mogę znaleźć. Dzisiaj mam niby 11 d.c. Od jakich 3 tygodni bolą mnie piersi. Na początku tylko same sutki normalnie dotknąć się nie mogłam, a teraz całe piersi bolą. Mam je jakby spuchnięte i twarde. Co to może być za pieroństwo?
 
reklama
Do góry