reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
witam Cię kochana
ja myślę już o zabiegu inseminacji nawet dzisiaj byłam u ginka co to wykonuje ale przepisał mi dupka jeszcze raz clo (mam brać pół tabletki tylko 3 dni) no i pegnyl(chyba to się tak pisze) więc liczę że tym razem się uda trzymam kciuki za dni płodne
to teraz ja będę Ci kibicować żeby się udało:-)Bądz dobrej myśli i dużo odpoczywaj, musisz podejść do tego z pozytywnym nastawieniem a na pewno się powiedzie:tak:A kiedy masz wziąć pregnyl na pęknięcie pęcherzyków?
 
reklama
to teraz ja będę Ci kibicować żeby się udało:-)Bądz dobrej myśli i dużo odpoczywaj, musisz podejść do tego z pozytywnym nastawieniem a na pewno się powiedzie:tak:A kiedy masz wziąć pregnyl na pęknięcie pęcherzyków?
idę do ginka 27 kwietnia i to będzie akurat 13dc i mam go zabrać ze sobą
 
idę do ginka 27 kwietnia i to będzie akurat 13dc i mam go zabrać ze sobą
aha no to pewnie lekarz chce podglądnąć jak duże są jajeczka i zadecyduje czy dać ci zastrzyk czy jeszcze zaczekać:-)
U mnie coś się wszystko kręci, zamiast mieć powoli dni płodne to cisza, czasem jajnik zakuje i tyle, wydaje mi się że znów będę mieć @ co 50 dni albo co 3 miesiące bo już tak bywalo, chyba się skusze na ziółka bo z tymi lekarzami to nie mogę dojść ładu:no:
 
aha no to pewnie lekarz chce podglądnąć jak duże są jajeczka i zadecyduje czy dać ci zastrzyk czy jeszcze zaczekać:-)
U mnie coś się wszystko kręci, zamiast mieć powoli dni płodne to cisza, czasem jajnik zakuje i tyle, wydaje mi się że znów będę mieć @ co 50 dni albo co 3 miesiące bo już tak bywalo, chyba się skusze na ziółka bo z tymi lekarzami to nie mogę dojść ładu:no:
kupuj te ziółka naprawdę działają mój pęcherzyk był piękny już 10dc miał 2 cm, Myśa a ten zastrzyk to w brzuch?
z moim synem do zerówki chodzi chłopczyk co jego mama miała też takie rozbieżności w cyklach i teraz ma 2 dzieci parkę ale nie bliźnięta - oczywiści ci tej parki życzę, a może przyjedź do Polski i kompleksowe badanka jakis hormonów?
 
a ten zastrzyk to w brzuch?

Witam
Pregnyl dostaje się domięśniowo i słyszałam że troche boli. A ja znowu cykl stracony, dzisiaj przyszła wstręciucha tylko nie wiem co się dzieje bo jak miałam regularnie to teraz co miesiąc przychodzi wcześniej. Cały czas była co 33dni pózniej przyszła 30 a teraz 27 d.c:-( heh mam już dośc....
Pozdrawiam was dziewczyny i trzymam za Was kciuki
 
kupuj te ziółka naprawdę działają mój pęcherzyk był piękny już 10dc miał 2 cm, Myśa a ten zastrzyk to w brzuch?
z moim synem do zerówki chodzi chłopczyk co jego mama miała też takie rozbieżności w cyklach i teraz ma 2 dzieci parkę ale nie bliźnięta - oczywiści ci tej parki życzę, a może przyjedź do Polski i kompleksowe badanka jakis hormonów?
moi rodzice pojechali do Polski na urlop to mi przywiozą te ziółka i będę pić, coś musze robić bo cholery dostaje:wściekła/y:ale jak czytam ile osobom się udaje zajść po ziołach to nabieram optymizmu. Pregnyl brałam w pupe i faktycznie bolało jak mi babka władowała w szpitalu a potem robiła mi koleżanka i nawet nie poczułam, myśle że to kwestia techniki dawania:confused:
W Polsce jak byłam to przebadał mnie ginek ale powiedzial że można było by zrobić jeszcze drożność jajowodów i jak mi się nie uda zajść w ciąże do sierpnia to pewnie się zdecyduje na to. Dziękuje kochana że piszesz o tej znajomej ,to podnosi na duchu że komuś z podobnymi problemami się jednak udało,pewnie miała rzadziej jajeczkowanie i dlatego takie rozbierzne@, ja też mam nadzieję że nam się uda

Witam
Pregnyl dostaje się domięśniowo i słyszałam że troche boli. A ja znowu cykl stracony, dzisiaj przyszła wstręciucha tylko nie wiem co się dzieje bo jak miałam regularnie to teraz co miesiąc przychodzi wcześniej. Cały czas była co 33dni pózniej przyszła 30 a teraz 27 d.c:-( heh mam już dośc....
Pozdrawiam was dziewczyny i trzymam za Was kciuki
ok nie smuć się, niestety nasza droga do fasolki jest długa ale się powiedzie, pogadaj z lekarzem o tych skracających się cyklach, to dość dziwne ale może tak ma być?? Lepiej zawsze to skonsultować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczynki...

Dawno dawno mnie u was nie było..
Widzę dużo nowych dziewczyn i witam sie z wami. Mam nadzieję że mnie pamiętacie...
Jeśli nie to przybliżę swój życiorys;-);-)

Mam 2.5 letniego synka, od 14 miesięcy staramiy się o 2 dziecko i niestety bez rezultatów...
Październik- Grudzień brałam Clo od 5dc do 10 dc i duphaston od 18 dc przez 10 dni... raz też dostałam Pregnyl domieśniowo 1000... ( boli nawet bardzo) i też bez skutecznie... W styczniu przestałam brać te leki... w lutym okazało się że mam torbiel na lewym jajniku na 5 cm.. Dostałam Proverę 10 mg 1x1.. Byłam na kontroli w zeszły poniedziałek.. torbiel znikł mam znów zielone światełko.. znów dostałam Duphaston ale już bez Clo... bo namnożyło mi się tyle pęcherzyków, że tylko torbiele mi się robią... Dziś mam 20 dc i jeszcze 7 dni Dupka... Dziś boli mnie brzuch... śluz płodny już był... 13-15 dc..więc już raczej po owulacji.. jeśli wogóle była, bo gin mówił że raczej nic z tego w tym cyklu.. Biorę Duphaston wiec szans na owulację już nie ma... bo po progesteron wstrzymuję dojżewanie i przerastanie pęcherzyków..więc co w takim bądz razie mnie boli??? Raz jeden jajnik raz drugi... dziwne... :baffled::baffled::baffled:
 
Dzastina222 ten dupek chyba cos w sobie ma mnie od 20dc tez ciagle kłują jajniki , raz jeden raz drugi, raz mnie ciagnie przy pachwinie, raz kłuje przy pepku , momentami az mnie skreci.
ale zeby bylo weselej to mnie tak kreci w żołądku , nie wiem czy to jakas grypa czy co?, od 5 dni ciagle jakieś rewolucje w brzuchu
 
reklama
cześć Kochane :-)
U mnie wszystko się po poronieniu zagoiło - dobre i to. Możemy się znowu starać i dzidziusia, więc dołączam do Was. Na razie bez clo i innych wspomagaczy, ale mimo wszystko ten wątek jest mi bliski :-) bo to tu opisywałam moje pierwsze w życiu dwie kreseczki
Adolfino szykuj test ciążowy ;-)
 
Do góry