reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam was

ja jutro się szykuje na usg sprawdzimy czy jest ciałko żółte,
choć jak pisałam wcześniej jakieś przeczucia mam że ten cykl będzie stracony, mój pęcherzyk w 15 dc miał 18,3 i nie wiemy czy podrósł przez weekend :confused:, no zobaczymy najwyżej kolejny cykl z clo mnie czeka ... może będzie bardziej owocny w pęcherzyki

mam nadzieję że niedługo spotkamy się tam na forum gdzie sie przyszłe mamy na 2010 lub 2011 spotykają

trzymam za nas kciuki :tak:
 
reklama
Ewcia no to super :-) że zielone światełko się pojawiło. To trzymam kciuki za przytulanki i życzę jak najszybciej zobaczenia II kresek.
 
dzięki myszko :-) mam nadzieję, że powtórzę Twój scenariusz ;-)
trzymam kciuki za Twojego maluszka... miło patrzeć na Twój przesuwający się suwaczek :-)
 
&Ewcia Mysza84 hm.. test ciażowy ..to chyba było by zbyt piękne, nie wierze ze udałoby sie za pierwszym razem brania clo, zwłaszcza ze gin powiedział, ze jak sie nie uda w tym miesiacu mam zwiekszyc dawke clo na 2 x dziennie, wiec chyba nie bylo ok.
ale z drugiej strony to troche boje sie, ze jakby udało sie a ja tu mam takie rewolucje w zoładku chyba mam nawet goraczke, cały dzień mnie tak telepie z zimna a poliki mam jak wysmarowane burakiem, martwi mnie to, nawet kolezanka mówi, ze lepiej co by mi teraz nie wyszło ...no i zeby w razie W nie jeś leków na gorączke , chyba tak zrobie

&Ewcia super ze wszystko u Ciebie ok, czyli pora powoli zabierać sie za staranka , najważniejsze, że wszystko jest ok &&& za jajeczka &&& za pekniecie &&& za spotkanie plemniczków &&&&&&&&&&& za fasolke a reszte kciuków dostaniesz po II kreseczka wtedy bedzie cała tona
 
Ostatnia edycja:
Witam witam..

Mnie brzuch nadal boli... tak jak piszesz Adlfino raz lewy jajnik raz prawy raz środek i pachwiny....
Ale raczej to nie ciąża...hmmm ja już wszystkie objawy ciązowe miałam łącznie z mdłościami a ciązy nie było, wiec się nie doszukuję objawów bo po pierwsze za wcześnie a po drugie jakbym się mocno przyglądała to pewno bym coś znalazła:):):)
Z synem nie miałam żadnych objawów, nic... nawet mdłości czy wymioty mnie ominęły, jedynie co to zapamiłam w dniu @ na brązowo i to było tyle...
Adolfino a ty który masz dc? Nie robisz testu??? Ja po odstawieniu Duphastonu mam poczekać tydzień, jak @ nie przjdzie to zrobić test...ale przyjdzie zawsze przychodzi po 2 dniach...po odstawieniu...pozdrawiam was:)
 
Witam witam..

Mnie brzuch nadal boli... tak jak piszesz Adlfino raz lewy jajnik raz prawy raz środek i pachwiny....
Ale raczej to nie ciąża...hmmm ja już wszystkie objawy ciązowe miałam łącznie z mdłościami a ciązy nie było, wiec się nie doszukuję objawów bo po pierwsze za wcześnie a po drugie jakbym się mocno przyglądała to pewno bym coś znalazła:):):)
Z synem nie miałam żadnych objawów, nic... nawet mdłości czy wymioty mnie ominęły, jedynie co to zapamiłam w dniu @ na brązowo i to było tyle...
Adolfino a ty który masz dc? Nie robisz testu??? Ja po odstawieniu Duphastonu mam poczekać tydzień, jak @ nie przjdzie to zrobić test...ale przyjdzie zawsze przychodzi po 2 dniach...po odstawieniu...pozdrawiam was:)

ja mam 9 dpo 26 dc to troche za wczesnie na test choc przynam sie szczerze ze juz go kupilam i jak narazie jestem dumna z siebie bo jeszcze go nie zrobilam ;-)
ja tez jestem weteranką objawów, co miesiąc mam wszystkie: mdłości, zwroty głowy, niesak w buzi itp choć w tym miesiącu doszedł nowy: dreszcze , oj te nasze organiżmiki to nieźle nas okłamują , rozum wie ze to za wczesnie ale i tak objawy są :-)
ja mam termin @ na 4 kwiecień to dla nas szczęśliwy dzień i może ...obym tylko wytrzymala ;-)

Dzastino a Ty który masz dc? ja dziś mam ostatni dzień dupka i nie wiem czy przerywać branie, coś i gin mowil ze jak beda dalej wysokie tempki to brac go dalej
 
Ostatnia edycja:
ja mam 9 dpo 26 dc to troche za wczesnie na test choc przynam sie szczerze ze juz go kupilam i jak narazie jestem dumna z siebie bo jeszcze go nie zrobilam ;-)
ja tez jestem weteranką objawów, co miesiąc mam wszystkie: mdłości, zwroty głowy, niesak w buzi itp choć w tym miesiącu doszedł nowy: dreszcze , oj te nasze organiżmiki to nieźle nas okłamują , rozum wie ze to za wczesnie ale i tak objawy są :-)
ja mam termin @ na 4 kwiecień to dla nas szczęśliwy dzień i może ...obym tylko wytrzymala ;-)

Dzastino a Ty który masz dc? ja dziś mam ostatni dzień dupka i nie wiem czy przerywać branie, coś i gin mowil ze jak beda dalej wysokie tempki to brac go dalej

Kochana ja mam dziś 21 dc... mi ginek kazał zrobić przerwę... żeby wywołać @ a jeśli ona nie wystąpi w ciągu 7 dni to robić test bo to ciąża... Jak nie przerwiesz Duphastonu to możesz dostać krwotoku.. tak mi gin mówił jak go zapytałam czy mogę nie robić przerwy. Przerwa jest konieczna, ale jeśli po przerwie 7 dniowej pokażą się 2 kreski to trzeba dalej kontynułować Dupka... aż do pierwszej wizyty u lekarza. A odnosnie tempki to po Duphastonie zawsze jest podniesiona.... więc nie wiem co ten twój gin ci powiedział...
 
Nie bierz nie bierz...
A jak się czujesz po tym Dupku? Ja strasznie, kręci mi sie w głowie, mdli mnie... czuje się paskudnie. Gdy brałam go w zeszłym roku to mnie tylko cycye bolały, a teraz mnie nie bolą ale za to organizm się buntuję. Dziś mam 22 dc jeszcze 6 tabletek do końca. Odliczam i czekam jak na zbawienie. :baffled::baffled:
Bo jest czas przedświąteczny a ja jak flaki z olejem jestem...
Adolfino i jak nie dostaniesz jutro @ to zrób rano test... jak dwie krechy to dalej łykaj Duphaston...trzymam kciuki;-);-)
 
reklama
Nie bierz nie bierz...
A jak się czujesz po tym Dupku? Ja strasznie, kręci mi sie w głowie, mdli mnie... czuje się paskudnie. Gdy brałam go w zeszłym roku to mnie tylko cycye bolały, a teraz mnie nie bolą ale za to organizm się buntuję. Dziś mam 22 dc jeszcze 6 tabletek do końca. Odliczam i czekam jak na zbawienie. :baffled::baffled:
Bo jest czas przedświąteczny a ja jak flaki z olejem jestem...
Adolfino i jak nie dostaniesz jutro @ to zrób rano test... jak dwie krechy to dalej łykaj Duphaston...trzymam kciuki;-);-)
Dzastino ja mam cykle 33 dniowe wiec do @ jeszcze daleko , boje sie robic bo jak zwykle zanim termin @ przyjdzie to zrobie z 5 testów. A po dupku ... dwa cykle wczesniej to bolały mnie tylko cycki i byly jak balony a teraz mniej bola tylko sa wielkie ale tez mam mdłosci, zawroty głowy , nie wiem czy to od niego bo wczesniej tak nie bylo, czasem mi nawet dziwnie slabo, duszno nawet nie umiem tego okreslić .. dobrze ze to juz koniec, bo tak jak zawsze w pracy bylam głodna i ciagle cos jadłam tak ostatnio niby mi sie chce ale od tych mdłosci nie mam ochoty

a juz przeszłam sama siebie jak ze swoim facetem, z którym ciagle wisimy na telefonie powiedzialam ze nie mam siły z nim gadac bo mnie rece bolą, i tak od tygodnia nie mam ochoty na nic, ostatnio nawet nie chce mi sie leżec a gdzie tu swieta, moze przejdzie od jutra bo świeta beda suuper przygotowane
 
Ostatnia edycja:
Do góry