reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
niestety przed południem przyszła @ :-( zrobilam test i juz nic nie bylo zadnego sladu :-( chyba zrezygnuje z tego duphastonu bo mój organizm po nim szaleje, i pojde do lekarza po swietach zeby zobaczyl co sie bedzie dzialo z moim pecherzykiem tak mi smutno :-(
 
bo jak go nie brałam to bóle tylko miałam 2 dni przed @ a teraz jak mam miec owulacje to boli przez ponad dwa tygodnie do @ bóle głowy mam niesamowite ospała chodze i mdli mnie a tak nie było dlatego myslalam ze to moze dzidzia :-(
brałam go od 16 do 25 dc. teraz pojade do lekarza w 20 dc. i niech mi sprawdzi czy wogole mi ten cholerny pęcherzyk peka:wściekła/y:
 
chyba faktycznie Ci nie słuzy , ja dostałam duphaston na wyrególowanie cyklu i teraz nie czuje owu ani @ jest bezbolesna mozna powiedziec ze mi pomógł tzn to co ja moge zauważyc , nie wiem jak tam działa na jajeczka itp ale chyba warto wspomniec o tym ginowi, a moze to pierwszy cykl ? i musisz sie przyzwyczic ? ale monitoring napewno Ci nie zaszkodzi, bedziesz wiedziała na czym stoisz
 
katicz bardzo mi przykro. Pogadaj z lekarzem, może np. inna dawka Ci będzie lepiej służyła, albo jakiś zamiennik?
Nie martw się, przeczekaj @ i działajcie znowu. :-) Powodzenia... :-)
U mnie samopoczucie oki, ale denerwuje mnie, że to krwawienie tyle trwa... od soboty nadal się ciągnie :-(
 
dziewczyny czy to mozliwe ze po duphastonie podskoczyla mi tez prolaktyna? zauwazylam wyciek z piersi i bardzo mnie to niepokoi wycyztalam na necie ze to mzoe byc podwyzszona prolaktyna
 
reklama
dziewczyny czy to mozliwe ze po duphastonie podskoczyla mi tez prolaktyna? zauwazylam wyciek z piersi i bardzo mnie to niepokoi wycyztalam na necie ze to mzoe byc podwyzszona prolaktyna

ja tez kiedys dopatrzylam sie wycieku z piersi , jednak wydaje mi sie ze mialam tak zawsze tzn od dawna, zbadalam prolaktyne i mam 29 , ginek mowi ze to niby nie duzo jakby sie powiekszylo przypisał mi bromergon ale nie chcialam sie truc, teraz czasem zdaza sie ze mam lekkie wycieki ale jak sobie nacisne , jesli nie sa dziwnego koloru lub zapachu to nic grożnego , chociaz na usg tez warto sie wybrac
mi ginek powiedzial ze duphaston reguluje hormony wiec i chyba prolaktyne ale tego nie wiem na pewno
 
Ostatnia edycja:
Do góry