reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dzięki Agusiek. Ja mam butelki Avent i spróbowałam sama jak z nich leci i powiem szczerze, że namęczyłam się bardzo, żeby z niej uciągnąć, więc mam nadzieję, że aż tak łatwo Małej nie leci. Dziś sama próbuję skorygować przystawienie i trochę lepiej, choć bez szału. Jutro napiszę co powiedziała specjalistka.

Batonik, ja nie miałam nigdy zastrzyków na pęknięcie, więc nie pomogę. Ale przytulanka nie zaszkodzą ani dziś, ani jutro ;-)
 
reklama
Hej dziewczynki :)
Troszkę Was ostatnio podczytuję bo siedzę sobie już w domku i odpoczywam. :)
Aneczek tak czytam o Twoich bojach z karmieniem i podziwiam. Kuzynka mojego męża też miała podobnie, bo maluszek siedział jej na piersi praktycznie całą dobę, bo jak tylko próbowała go odłożyć to był płacz. I też każdy jej wmawiał żeby go dokarmiała bo pewnie się nie najada, bo pewnie ma słaby pokarm itp. Nie wiem co zrobiła, ale maluch ma teraz 4 miesiące i od miesięca pięknie jej je TYLKO z piersi i już nie "wisi". Więc jeśli tylko masz siłę to nie słuchaj innych. To Ty jesteś mamusią i wiesz co najlepsze dla Twojego maluszka. Rób to co podpowiada Ci serducho. Ja mogę tylko życzyć wytrwałości i trzymać kciuki żeby udało się wszystko co postanowisz i żeby Twoja kruszynka zdrowo się rozwijała :*

Batonik, nie pamiętam dokładnie ale pęcherzyk pęka chyba po około 12 godzinach. W każdym razie tak jak napisała Aneczek nie zaszkodzi się poprzytulać i dziś i jutro :)
 
Batonik, nie pamiętam dokładnie ale pęcherzyk pęka chyba po około 12 godzinach. W każdym razie tak jak napisała Aneczek nie zaszkodzi się poprzytulać i dziś i jutro :)

... dzięki za odpowiedź, właściwie chodziło mi o to, że nie przytulaliśmy się wczoraj, tylko dopiero dzisiaj :baffled: mam nadzieję, że się uda :zawstydzona/y:
 
Batonik my przytulalismy sie 24 i 48 godz. po zastrzyku. Tak zalecił gin. Nam sie niestety nie udało ale za ciebie trzymam kciuki.

Dziewczyny a czy stosowalyscie kiedys CASTAGNUS lub INOFOLIC? Jak sie po tym czulyscie?
 
Batonik ja bym sie przytulała codziennie ;-) Powodzenia :-)

Aneczek ja juz Ci pisałam, że Cie podziwiam. Jestes dla mnie ogromnym wzorem MATKI, walcz kochana bo masz siłę i warto :-) Facet? Klapsa mu daj za takie gadanie. Mama? Chyba Ty o tym pisałaś, że kiedyś były inne czasy i mamy teraz rzadko nas rozumieja pod tym względem. A mąż i matka to osoby, które powinny nas wspierać. Na męża moge liczyć, ale mama to... taka staroświecka jest i nie rozumiemy sie sporo ostatnio... Nieważne. A Ty nie możesz do tej laktacyjnej podjechać? Może byloby taniej i M by nie marudził. Gdybym mieszkała bliżej sama bym Cie zawiozła ;-)No nie wiem. Ściskam Cie ciepło i trzymam kciuki za Was :-)

Kate ale Ci smiga ten suwaczek :-D

Agusiek dzieki podloga gotowa. Na dniach zamówimy drzwi, ale trzeba na nie długo czekac, bo nawet do 5 tyg. A mamy tu problem, bo ja chce białe i białe listwy,a M niekoniecznie i trochę się spieramy :crazy: I teraz już kosmetyka :tak: A Fran ... kochany mój Miś. Nieznosny jest, czekamy na ostatnią czwórkę i mysle, że troche odetchniemy. Czy ma zrobic kupke czy puścic bączka biegnie do mnie z płaczem, coś Go boli, brzuszek ... i później nie chce już odejść i tak na mnie wisi:baffled: Ale rzeczywiście to już mały mężczyzna :-D

Gabis nie stosowałam ani jednego ani drugiego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny, mogę się dołączyć? W tym cyklu rozpoczęłam terapię Clo. Na monitoringu, który odbył się w czwartek, lekarz zobaczył dwa dominujące pęcherzyki po jednym w każdym jajniku. Miały oba po 16 mm. Jestem umówiona na jutro na powtórny monitoring, żeby zobaczyć, czy pękły. Wczoraj robiłam sobie test owulacyjny i wyszedł dodatni. O dziecko staramy się już ponad rok, w marcu miałam ciążę biochemiczną. Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej. Wiecie może ile z reguły ma pęcherzyk milimetrów, kiedy pęka?
 
AniaBeata zycze powodzenia. Pecherzyki są gotowe do pęknięcia ok 20 mm. A rosną srednio na dzien 2-3mm.
A ktory masz dc?
 
reklama
A w tych okolicach miewasz owu? Bo tak na oko to powinny peknac gdzies w weekend. Trzymam kciuki.
 
Do góry