reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Tak Aneczek powinny byc dobre. Ja miałam tez Premium Care, ale nie odpowiadały mi, bo siateczka przyklejala sie do skóry, jesli byla kupka, a tych kupek na poczatku jest mnóstwo. Dlatego te omijam z daleka a pampersy używamy sa ok :)

Teraz M pojechal zawieźc kolejne zakupy do mieszkania. Zaraz powinien wrócic. Ja nadrabiam neta i ogladam niesamowity mecz w ręczną :) O jest M :) i bułeczki są :)
 
reklama
Co do pieluch to u nas odwrotnie niz u Kruszki- TYLKO PAMPERS PREMIUM CARE :)) Dzieki tej siateczce kupa byla oddzielona od skory i latwo sie czyscilo i nie odparzalt. Zielone pampersy nas uczulaly i to mocno (akurat mialam je w szpitalu bo mniejsza paczka), pozostale czesto powodowaly odparzenia bo nic kupy od ciala nie oddzielalo a nie zawsze od razu wiedzialam.ze jest kupsko ;) a premium care dla nas sa swietne, nie uczulaja, nie odparzja, nawet przy kupie pupa byla prawie czysta.

Kruszka, ja wlasnie szukam jakiego gin w lx, zeby chociaz za badania nie placic. Za wizyty i tak bede (u jednego lekarza z zelaznej) ewentualnie mysle o wykupieniu pakietu (juz w ciazy) w medice (mozna.jak ma.sie konto w mbanku) i wtedy bede chodzila do poprzedniego w cm damiana.i do tego z zelaznej ;)
Co do gin w lx to cxytalam dobre opinie o.jednym ktory przyjmujr na chmielnej (Oziemski?). Ale nie znam.nikogo kto by tam chodzil. Zerkne na tych Twoich. Ogolnie z terminami tam.jakas masakra. Nienawidze lx, najgorszy pakiet jaki mialam.

Zaczyna sie u nas burza... A tu burze sa konkretne. Chyba nie pospie
 
Ostatnia edycja:
Tak Aneczek oglądam jak tylko mogę :-) A jak Wasze zakupy?

Królowa chodzi o babka medica? Tam też pracowała moja gin,Ale chyba robi już tylko usg. A jesli chodzi o lek z żelaznej który pracuje w babce to moje dwie koleżanki też do takiego chodziły i rodziły w Zofii właśnie. Więc możliwe ze to ten sam.

Mój Franio troszkę goraczkuje id ząbków. Spr temp i 38 od wczoraj. Wyczytałam w instrukcji term bezdotykowego,by mierzyć pod pachą i teraz chyba pomiar jest prawidłowy.Zmierzylsm też sobie by potwierdzić,ze dobrze mierzy,a tam 37. I przypomniało mi się,że przecież jestem w ciąży:-)

No i Kaththea miała dziś usg genetyczne. Dzidziuś zdrowy :-)

Maja a jak Ty:-)
 
Kruszka, nie babka medica. Medica ubezp.zdrowotne (tak jak allianz). Maja szereg placowek, zreszta babka medica chyba tez pokrywaja. Ale.tez cm damiana i tam jest moj lekarz. Jeden z lekarzy. Drugi, ktory pracuje na zelaznej ma swoj prywatny gabinet i niestety zadne ubezpieczenie zdrowotne nie pokrywa tych wizyt. A lx jest koszmarny. Wiec jak (jesli) bede w ciazy to chyba otworze konto w mbanku i wykupie to ubezpieczenie. Chyba 120 zl/mies rozszerzony pakiet.
 
Kruszka, zakupy bez postępów :no:. Ja się wczoraj jedynie wybrałam na zakupy koszul do szpitala, bo nie mam i pomału zaczynam torbę pakować. A co do konkretów, to do jeszcze nie wiem. Niby w tym tygodniu mamy jechać. Pożyjemy zobaczymy,
 
Aneczek - my też tylko te drozsze pampersy miałyśmy na początku te tańsz takie badziewne dla nas były - ale także dada nr 1 z biedrony były super - te kolejne rozmiary już gorsze są ale jedyni na prawde niczym te drogie papmki ":))
 
MAju - to dobrze że wreszcie wyrzuciłaś z siebie to co Cię gryzie odnośnie synka.... ale myśle że młody jeszcze nadgoni resztę... Kala też nadal nie chodzi, nie nakłada klocków na siebie, zaczęła jeść ladnie z łyżeczki dopiero jakis miesiąc - 1,5 miesiąca temu.... zaufaj sobie i jemu.... przeciez sie rozwija tylko moze w innym tempie. Na pewno ma wiele umiejętności którymi nawet przegania rówieśników :))
 
Gryzonku jasne ze ma biegnie przez caly pac zabaw z rekami rozlozonymi zeby dac mi buziaka!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))a wiecie jak inne mamy zagladaja na nas z zazdroscia!!!:)))

no hmmmmmmmmmmmmm wczoraj tescior negatywny a juz tydzien po terminie @ ,i wiecie co malusia kropelka czegos z piersi mi wyplynela (smoka nie karmie od ponad roku) ,jak nie przylezie do konca tyg to musze do ginka isc bo czas mi ucieka :)

Krusia mega&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Blonka poslij nam fluidkow!!!:)
Aneczek u nas na poczatku uwielbialam huggies te z wycieciem na pepuszek do rozmiaru chyba 2albo3 byly rewelka ale nastepne porazka
kiedys sie polasilam na te pampers sensitive(te biale)(wiecie ze u nas ich nie ma!!) i byly porazkowe ,choc chusteczek tylko tych bialych uzywamy jak uzywamy:)

mamuski 3najlepsze rzeczy jakie miallyscie dla swoich maluszkow???

ja 1-monitor oddechu ale ten do lozeczka bo do pieluszki nie sprawdzil sie wogole -bez niego nie przespalabym pewno do8ego miesiaca ani nocy,
2-niania z kamerka :)do dnia dzisiejszego smok spi a ja gapie sie na niego jak malpa na banana:))))
3 lezaczek bujaczek fp :)
 
reklama
Dzięki za rady co do pieluszek :tak:.

Maja, świetny pomysł z tą listą. Bardzo się przyda nam, jeszcze niedoświadczonym. Tyle różnych gadżetów można teraz kupić, a po co wydawać pieniądze na niepotrzebne rzeczy. Piszcie Dziewczyny! Każda rada jest cenna.
 
Do góry