reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A ja mam 24 lata i ciesze się że już zaczęła się o dzidzie starać bo dzięki temu mam więcej czasu na leczenie, a jak bym dopiero po 30 zaczęła robić fasolkę i okazało by się to co się okazało - że to nie takie proste i czasem cudu trzeba, to bym miała wyrzuty sumienia. Życze wszystkim staraczkom owocnego cyklu ;-)
 
bella ja bede miala 26 w sierpniu:)
i jak reszta dziewczyn wole chodzic do gina faceta,a nie do baby bo one nie sa delikatne, ani mile
To my rówieśniczki jesteśmy, ja też w sirpniu skończe 26 lat:))

A ja chodze do ginki kobiety i nie zamienie jej na nikogo innego!!
Ona pracuje razem z kolegom i on też czasami się mną zajmuję, ale nie widze róznicy, ani w delikatności, ani w podejściu...
Ale nasze zdanie na temat lekarzy to najczęściej kwestia doświadczeń:))
 
nom to ja się jutro też przekonam na własnej skórze:p
to ja tutaj najmłodsza??!!??!!
to jestesmy ten sam rocznik :-) ja w maju skoncze 24 :-)
dziewczyny odebralam wczoraj prl, po 2 miesiacach brania bromka spadla z 71,03 ng/ml na 47,48 :-):-) dalej duzo powyzej normy ale jest lepiej, hurrrraaaa :-D teraz moze bedzie szybciej spadac, bo zwiekszyla mi sie dawka :-)
 
MARON- ciesze sie z Tobą-najważniejsze ,ze leki działają :))piękny wynik jak na 2 m-ce!!
jeszcze troche i przystąpisz do działania :)))))))

MAJA- &&&&&&&&& za wizytę dzis :) czekamy na info :)

MAĆKU- ponownie ??????????
co to za cisza u Ciebie??bedzie IUI w weekend??jak po wizycie??
 
to jestesmy ten sam rocznik :-) ja w maju skoncze 24 :-)
dziewczyny odebralam wczoraj prl, po 2 miesiacach brania bromka spadla z 71,03 ng/ml na 47,48 :-):-) dalej duzo powyzej normy ale jest lepiej, hurrrraaaa :-D teraz moze bedzie szybciej spadac, bo zwiekszyla mi sie dawka :-)
super, że leki działają, teraz już będzie tylko lepiej!!!

Mama - a jak u Ciebie????
 
WIKULA- a u mnie oczekiwanie na @ bo działan nie było-odpoczynek-kolo 30 marca bedzie @ a potem działania-plan jest żeby kupic testy owu:)

teraz wcinam kaws omega 3 bo ponoć dobry na endo...i tyle u mnie:))
dzieci zdrowe-śmigają do przedszkola,od września Zuzia idzie do 1-szej klasy wiec rewolucja bedzie :))
czekam na wiosnę ,zeby pielić w ogrodzie i nakupić znowu róż:)mąż bedzie przeszczęśliwy :))))))))))) już teraz mówi ,ze musi na allegro zamówic maczete bo jak krzewy porosną to do domu nie wejdzie :))

a Ty kiedy testowanko???
 
ja jeszcze przed wizytą
wczoraj plamić zaczełam a dziś już mi tak mocno poleciało krwi więc tym bardziej niemogę się doczekać co aż się dowiem co się dzieje!!! jak zobaczyłam tyle krwi to aż się poryczałam bo chyba cosik nie tak a tak bardzo liczyliśmy na ten cykl no ale może się uda :/ ale tempka taka jak wczoraj tyle że dziś w nocy nie spałam bo zęby mnie bolały i wstawałam 2razy do toalety
maron no to fajnie że jest ktoś taki młodziutki jak ja:) no i super że leki tak szybko zadziałały !!!
ehh co jest z Tobą maćku ??!!! pisz bo nas ciekawość zje ,no i mamy nadzieję że masz dla nas dobre wiadomości!!!

odezwę się wieczorkiem a Was proszę moje kochane żebyście mocno mocno 3mały &&&& buźka
 
reklama
Do góry