reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Jasne, pewnie że będę kochać zawsze i wszędzie :) Tylko tak sobie pomyślałam, że chciałabym żeby nie przyszło mi to tak prawie jak podane na tacy tylko żebyśmy naprawdę się dobrze postarali ;)
 
reklama
Elzbietko niemoge spac...jak juz lezalam nagle dostalam takich boli!!jakby mi jakies paskudstwo w gardle wyroslo!a co sline przelykalam to caly przelyk bolal i tak jakby tam gdzie sa pluca i splot sloneczny!!myslalam ze sie udusze bo to takie uczucie powodowalo!!Teraz ociupinke przeszlo i tylko boli i parzy...i nadal uczucie guli...:( Ta nieszczesna zgaga strasznie sie pogorszyla!!martwie sie bardzo i jak mi to w nocy nie przejdzie pojde do lekarz chyba!bo sama nie wiem czy to moze byc jakby co normalne:(
Wiesz Elzbietko moj mezyk juz tez gratulowal nam i uwaza ze bobas jest napewno!!i nie przejmuje sie tym ostatnim incydentem tylko mowi ze bedzie napewno wszystko dobrze!!bardzo mi tym pomaga!!
 
Tak jak sie w nocy budzilam bo musialam isc sisiu to juz tego nie bylo...a lekarka mowila ze to zgaga i to najprawdopodobniej od fasolki :) Martwi sie tym ze takich mamy ginow :( i w razie czego nie dadza leku :( ale takze kazala byc dobrej mysli i wierzyc ze napewno bedzie z nia wszystko dobrze :)
 
LILITH , z całej siły trzymam kciuki ibedzie wszystko dobrze!!
a zgaga??coż, to jeden z "uroków"ciązy. dla mnie tak jak pisalam pomaga mleko. szkoda tylko ze ta moja zgaga to nie na fasolke :(
 
Axxa za zwyczaj trafialam na ginow co mysleli tylko o kasie i nie chcieli robic zadnych badan!! Niestety z tego co wiem od mojej Pani doktor to wiele kobiet do niej przychodzi i sie skarzy :( coz to sie u nas porobilo :(
Bylam tez na bialej liscie ginow i tam wybralam bardzo chwalonego lekarza i moja przyjaciolka tez jest z niego zadowolona ale niestety ciezko sie do niego dostac i termin mam dopiero 30 sierpnia :(

Elzbietko ja na szczescie nie miewam nigdy zgagi wiec ta okrutna zgaga wsumie dodaje mi tez sily po rozmowie z Pania doktor ze narazie jest wszystko dobrze i tak powinno zostac :) Dala mi wiele rad (mimo iz ginem nie jest to zna sie i bardzo pomaga) i powinno sie udac :) jesli nie to tak jak mowilam przerywam starania i w sierpniu robie wszystkie badania i przechodze na lek!
 
praktyki mialam na warszawskiej w tym szpitalu połozniczym i w PSK.

a ja pochodze z Bielska Podlaskiego, mąż z Białowieży :)

no byłam tam w latach 2002-2004, a z czarnej była ze mną dziewczyna na roku :) i wiecej byłam na warszawskiej. w psk tylkona bloku operacyjnym? a ty co tam robilas?? :) :) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lilith o rany skarbie ja tu ostatnio do nas żadziej zaglądami dopiero teraz zaóważyłam Twój suwaczek-Gratulaaaaacje skarbulku i przecudownych wspaniałych 9 miesięcy ;D ;D ;D
 
reklama
Lilith - moje gratulacje. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok. A robiłaś już test - ta informacja jest sprawdzona w 100% ? Ale fajowsko :)
 
Do góry