reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
no i co z tego że naturalne? rozumiem że jak juz jest poronienie w toku to nic nie mozna zrobic!! ale kobieta która roniła wczesniej, powinna miec osłanianą ciąze!! osłanianą znaczy ze trzeba zrobic badania dlaczego doszło do poronienia i profilaktycznie dac teh duphaston, co im zalezy. przeciez on nawet nie jest na znizke!
 
reklama
niewiem co im z tego!!!Mam tylko nadzieje ze nie bede musiala sie juz meczyc i rozpaczac!!no bo wkoncu jak!Dlatego trzeba wierzyc ze bedzie oki!!Jak nie to wstrzymamy sie znow az w sierpniu nie zrobie badani!juz nie bede tak ryzykowac :( :mad:
 
Axxa no wlasnie musi byc dobrze bo trzeba slac nastepne fluidki!!!!!

A rak wogole to niewiem co sie dzieje...mam zgage jak niewiem...i najgorsze jest to ze jak bralam reeni to nie pomoglo :( ...czy znacie cos co moze pomoc ?? nigdy wczesniej sie z tym nie spotkalam...i troche to tk glupio takie rzeczy pisac...

dziekuje Axxa...ale to feeee... nie pomoglo...ale mysle ze jak cos zaraz zmniamusiam to pomoze :) a ja nie mam zgagi wiec po niedawnej fasolce mi pozostalo to reeni...tylko teraz cos nie pomaga :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Elżbietka pisze:
Agutek , pewnie za piewrszym strzałem zajdziesz ;D ;D
Elżbietko, no byłabym bardzo szczęśliwa. Chociaż powiem wam dziewczyny, że mam taką głupią myśl, aby jednak nie za pierwszym razem zaciążyć. Może uznacie iż to głupie z mojej strony, ale ja tak sobie to tłumaczę, że gdybym zaciążyła np. za 2-3 razem to bardziej będę doceniać to szczęście jakie mnie spotkało. Wiem, że to dziwnie brzmi i łatwo mi mówić jak jeszcze nie podjęłam starań, ale jakoś wydaje mi się, że jak się na coś dłużej czeka to bardziej się to ceni bo z takim trudem to przyszło. :)
Oczywiście jednak czekanie na to miesiącami czy latami to rzeczywiście przyrke...mówią tu o zaledwie 2-3 miesiącach....
 
reklama
oj, to moze ja tez "nie bede chciala" zafasoklowac juz ;)
bo to zazwyczaj dziala w odwrotną strone na ile zauwazyłam ::)

Agutek , bedzie fasolka i bedziesz ją kochac z całej siły, nei wazne z którego strzału! :)
 
Do góry