reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam !!!
Kobiety, pierw parę słów wytłumaczeń, nei było mnie długo, bo musiałam psychicznie odsapnąć od ciązy i starań, więc siłą rzeczy musiałam z forum trochę odejść, potem urlop swieta i nowy rok i tu supprisy się pojawiły.

Jak kiedys wspominałam, umówilam się do Invicty do kliniki leczenia niepłodnosci, zostawiłam juz 1000 zł na badaniach i czego się dowiedziałam:
-za wysoka prolkatyna o kilka razy, dostałam dostinex, będę brać nastepnego cyklu czyli za 10 dni
-mam dużego polipa w macicy, jak to lekarz powiedział, brak ciąży to teraz pani najmniejsze zmartwienie, tym polipem powinna się pani zacząc martwić, bo nie schodzi z miesiączką i ma 13mm, jakby miał 3 to ok, ale taki duży to już operacyjny i czeka mnie niespodziewany wydatek rzędu 2tysięcy, muszę brać wolne (moze uda mi się w pon wypłakać u rodzinnego zwolnienie) i już 23stycznia jestem umówiona na histeroskopię operacyjną, będą usówać endoskopowo więc nie będzie cięć.
-mąż całkowicie zdrowy, wszystkie parametry nasienia są w porządku w idealnych parametrach - to tu dobra wiadomość.

Czeka mnei jeszcze badanie drożności jajowodów, i 750zł, bo to ze znieczuleniem chcę bo lekarz mówi ze to bardzo nieprzyjemne i bolesne.

To tyle co u mnie a co u was? mamy nowe ciąze ? czy ktoś z was miał cokolwiek co ja mam ??

pozdrawiam was bardzo ciepło !!!
 
reklama
Emenems witamy ponownie, nareszcie się odezwałaś. No to nie ciekawa sytuacja, ale najważniejsze, że już wiesz co Ci dolega i operacja, leczenie, a potem wszystko pójdzie jak z płatka. Powodzenia, trzymam kciuki.

agusiek no to ładnie cię wyrolowali w pracy, chamstwo i tyle, takich rzeczy się nie robi człowiekowi. Trzymaj się, i co tam ci ciekawego powiedział, a jak czujesz, to chłopak czy dziewczynka?
 
miło słyszeć ;)

ja pierw się strasznie wkurzyłam, standardowo, czemu to ja, ale pozniej stwierdzialam ze w końcu coś do przodu idzie i może po zabiegu i z obnizona prolaktyną uda się zajść, bo obecny lekarz twierdzi ze jak w 7mym dniu cyklu mam 16mm pęcherzyk to ze jajeczkuje bez clo normalnie, i że nie widać po jajnikach jakby były policystyczne więc najprawdopodobniej normalnie mi peka, trzeba sprawdzić drożność i obniżyc prolaktynę
 
Lekarz ochrzanił mnie za słaba morfologię krwi, powiedział mi ze mam zmienić dietę na taką zawierającą duże ilości mięsa. Jeśli chodzi o maluszka to ma małą przezierność karku, tylko 1,52 lekarz mowi że to dobrze. Raczej to będzie człowieczek płci męskiej. Mój mąż już najchetniej to chwaliłby się ale go studze, dopiero po kolejnym badaniu będzie pewność. Co do pracy to przynajmniej nie żałuje teraz że w domu siedzę, bo jak bym meczyła się tam w ciąży i tak by mnie potem zwolnili to bym dopiero była wściekła.
 
Emenems oby to tylko ta prolaktyna była, zbijesz ją lekami. Dobrze że jajniki pracują, mam nadzieję że już od teraz bedzie tylko lepiej. zawsze jest myśl że wszytsko co złe nas spotyka, ale z czasem udaje się na to spojrzeć z dystansu.
 
agusiek czy ja coś przeoczyłam ??:)

p.s. widziałam się z kolezanka w ciązy, strasznei sie bałam spotkania ze tera bedzie nas przepaść dzielić a sięo kazało że jest ta samą Kaską tylko że w ciązy :D nawet zabalangowałysmy do 3 rano przy bezalkoholwoych drinkach :) skończył jej się pierwszy trymestr i ginekolog pozwolił jej i było super - także nie bójcie się spotkań z cięzarnymi :)

agusiek - dzieki, też mam taką nadzieję !! najważniejsze że z mężem ok, to możemy się skupić na jednej osobie - tylko te koszta mnie przerażają, zastanawiam się jak ludzi w polsce stać na takie leczenie jak dla mnie to spora sumka i wydatek, szczegolnie jak nie dostane zwolnienia i bede musiala brać wolne w pracy to odbije się to znacznie na naszych finansach, szczególnie że dom chcemy kupować i przez to może się nie udac :(
 
Ostatnia edycja:
Tacy są faceci, mój też szybko obwieścił wszystkim dookoła, jak byłam w ciąży. Dobrze, że masz takie podejście z tą pracą, nie czas się teraz denerwować, odpoczynek ponad to :tak: Na pewno z maluszkiem wszystko będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mi udało się załatwić w polskim sklepie lek na pasożyty, dostanę to go przeleczę. Masakra, żeby w tych czasach jeszcze to g...dzieci atakowało :wściekła/y:
 
Emenems ciężarówki też ludzie ;) jak na nasze warunki płacowe to koszty leczenia są nieproporcjonalne. Wszystko jest dobrze, jeśli nie chorujesz.
Agitatko, podejścia do pracy musialam się nauczyć, bo pracodawcy są jacy są, mimo że chciałoby się mieć na stałe jedną i tą sama pracę to jest ciężko. Ja z poprzednim pracodawcą dalej walczę o zalegle wynagrodzenie, on się bawi na zagranicznych wakacjach a ludziom wypłat nie dawał przez kilka miesięcy.
mam nadzieję że preparat bedzie skuteczny
 
reklama
oczywiście że tak ;) zgadzam sie, chodzi mi bardziej o to, że jak każda z nas się stara i się słyszy że ktoś bliski z otoczenia to nam się orbi przykro i wogole nie chce sie gratulowac tej osobie, a moja koleżanka wie jak to jest, dopinguje mnie w leczeniu ja ją w ciązy i jest fajnie ;)
 
Do góry