reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Czesc dziewczynki!!
U nas chyba tez sie udało:-)Piszę chyba bo mam plamienia :-(
Beta dodatnia i na tescie blada kreseczka!!!
Jutro bede robiła kolejny test.
Od samego początku jestem na podtrzymaniu <narazie luteina>
Wizyte mam na 08.03. bo wczesniej nie bedzie nic widac:-(
o rany suzi1 ale się cieszę:-):-):-):-):-) Jeszcze nie gratuluje ale cichutko ciesze się razem z tobą. Wszystko będzie dobrze.
Ja dzisiaj mam zawroty głowy a brzuch boli jak przy jajeczkowaniu aż z tyłu nad pośladkami czuje, nie wiem co to znaczy czyżby drugie owu w jednym długim cyklu?? W każdym razie jutro testuje. Pisz kochana jak drugi teścik:tak::tak::tak:
 
reklama
Czesc dziewczynki!!
U nas chyba tez sie udało:-)Piszę chyba bo mam plamienia :-(
Beta dodatnia i na tescie blada kreseczka!!!
Jutro bede robiła kolejny test.
Od samego początku jestem na podtrzymaniu <narazie luteina>
Wizyte mam na 08.03. bo wczesniej nie bedzie nic widac:-(

o rany suzi1 ale się cieszę:-):-):-):-):-) Jeszcze nie gratuluje ale cichutko ciesze się razem z tobą. Wszystko będzie dobrze.
Ja dzisiaj mam zawroty głowy a brzuch boli jak przy jajeczkowaniu aż z tyłu nad pośladkami czuje, nie wiem co to znaczy czyżby drugie owu w jednym długim cyklu?? W każdym razie jutro testuje. Pisz kochana jak drugi teścik:tak::tak::tak:
Czesc dziewczynki:-)U mnie bez zmian i podejrzewam ze dopoki nie pojde do lekarza to nic sie nie zmieni:-(a wizyta dopiero 10marca:-(
A za was trzymam kciuki:tak:
 
Witam Was kochane!!!!
Dzis zrobiłąm 2 testy i kreseczki sa wyrazniejsze:-)Tak sie ciesze,ale dopoki nie odbire bety to nie bede spokojna n 100%!!!!
Plamienia juz wczoraj popołudniu odpusciły:tak:Lekarz zwiekszył mi luteine do 3 razy ziennie!!

Jedyne co ja zauważyłąm w tym cyklu to to zed bolały mnie jajniki w II fazie nigdy tak nie miałam...
Widocznie CLO zadziałało:tak:
 
Witam Was kochane!!!!
Dzis zrobiłąm 2 testy i kreseczki sa wyrazniejsze:-)Tak sie ciesze,ale dopoki nie odbire bety to nie bede spokojna n 100%!!!!
Plamienia juz wczoraj popołudniu odpusciły:tak:Lekarz zwiekszył mi luteine do 3 razy ziennie!!

Jedyne co ja zauważyłąm w tym cyklu to to zed bolały mnie jajniki w II fazie nigdy tak nie miałam...
Widocznie CLO zadziałało:tak:
skoro plamienia ustąpiły to teraz będzie dobrze, odpoczywaj i dbaj o siebie:-)
Ja dzisiaj zrobiłam teścik ale niestety....Czekam na rozwój sytuacji może w końcu @ przyjdzie i jestem dobrej myśli:tak:
 
czyli możesz być spokojna bo lekarka potwierdzila ciąże:-):-):-):-)supre!!!! Może zaczekaj na usg jeszcze tydzień ,może jest troszke zbyt wcześnie żeby zobaczyć fasolke
Tak, z USG jeszcze zaczekam. Lekarka potwierdziła, że macica jest rozpulchniona. Dziś powiedzieliśmy rodzince. :laugh2::happy::happy::happy: W końcu to już zaczął się 6. tydzień!!!
Ogólnie objawów nie mam, czasem lekkie mdłości. Senna nie jestem, wręcz przeciwnie - spać nie mogę. Piersi jakoś strasznie nie bolą.



Czesc dziewczynki:-)U mnie bez zmian i podejrzewam ze dopoki nie pojde do lekarza to nic sie nie zmieni:-(a wizyta dopiero 10marca:-(
A za was trzymam kciuki:tak:
Główka do góry, trzymam za Ciebie kciukasy.
Witam Was kochane!!!!
Dzis zrobiłąm 2 testy i kreseczki sa wyrazniejsze:-)Tak sie ciesze,ale dopoki nie odbire bety to nie bede spokojna n 100%!!!!
Plamienia juz wczoraj popołudniu odpusciły:tak:Lekarz zwiekszył mi luteine do 3 razy ziennie!!

Jedyne co ja zauważyłąm w tym cyklu to to zed bolały mnie jajniki w II fazie nigdy tak nie miałam...
Widocznie CLO zadziałało:tak:
No to Kochana CONGRATULATIONS! :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Spotykamy się na październikóweczkach, czy wskakujesz na listopad? :happy:

skoro plamienia ustąpiły to teraz będzie dobrze, odpoczywaj i dbaj o siebie:-)
Ja dzisiaj zrobiłam teścik ale niestety....Czekam na rozwój sytuacji może w końcu @ przyjdzie i jestem dobrej myśli:tak:
Będzie dobrze. Daj znać, jak sytuacja się rozwija. :tak:
 
skoro plamienia ustąpiły to teraz będzie dobrze, odpoczywaj i dbaj o siebie:-)
Ja dzisiaj zrobiłam teścik ale niestety....Czekam na rozwój sytuacji może w końcu @ przyjdzie i jestem dobrej myśli:tak:

Myśu kochana a dzis masz termin @???I czemu masz długie cykle?Bierzesz CLO?
SPokojnie mnie dzien po @ test pokazał bardzoooooo bladą kreseczke!!!Jeszcze dzis nie jest tak mocna jak testowa!!!

Tak, z USG jeszcze zaczekam. Lekarka potwierdziła, że macica jest rozpulchniona. Dziś powiedzieliśmy rodzince. :laugh2::happy::happy::happy: W końcu to już zaczął się 6. tydzień!!!
Ogólnie objawów nie mam, czasem lekkie mdłości. Senna nie jestem, wręcz przeciwnie - spać nie mogę. Piersi jakoś strasznie nie bolą.




Główka do góry, trzymam za Ciebie kciukasy.

No to Kochana CONGRATULATIONS! :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Spotykamy się na październikóweczkach, czy wskakujesz na listopad? :happy:


Będzie dobrze. Daj znać, jak sytuacja się rozwija. :tak:

Kochana jeszcze nie dziekuje,jak lekarza potwierdzi to wtedy bede dziekowac:tak:
Zrobiłąm juz 3 testy i na 3 sa II kreseczki ...wiec jestem dobrej mysli, beta tez dodatnia ,wskaywała na 3 tydz. w poniedziałąek mam robic kolejną!
A co do porodu to nawet jeszcze nic nie liczyłaam i nie myslałam:-D:sorry:
 
Suzi , gratulję i trzymam kciuki za dalsze miesiące:tak:
Ewcia powiem Ci ze mnie na początku piersi pobolewały czasem to nawet bardzo, teraz już mniej choć czasem jeszcze troszkę tak, ale z tym spaniem to masakra jak w nocy wstanę siusiu to potem zasnąć nie mogę przez godzine ,ale siedże w domku wiec odsypiam w dzień:-)
 
Suzi - GRATULACJE!!!!
Fajnie, ze chociaz u Ciebie clo zadziałało.... mnie jajniki też pobolewają po clo w 2 fazie ale u mnie akurat to nie fasolka:-(
ja juz straciłam nadzieje i juz nie mam siły.... mam doła i nie mam ochoty na dalszą walkę.... dobrze ze chociaz mam juz dziecko
 
reklama
DziewczynkiWIELKIE GRATULACJE!!! tak się cieszę, ze wreszcie na naszym wątku pojawiły się fasolki :-):-):-):-)
A ja jestem po laparoskopii, jajniki ponakuwane, wszystko drożne, więc czekam na koniec @ i zaczynam staranka na całego!! ;-)Tylko prolaktyna znowu za wysoka, więc biorę bromergon. Ach ... może w końcu i u mnie pojawi się fasolka ... ;-)

martuskaa kochana głowa do góry!! Pamiętaj, ze nowy cykl, nowe nadzieje!!
 
Do góry